Příspěvky uživatele - 26.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím poraďte - nemoc nebo škůdce, 17.8.2010
Není za co se omlouvat a jak se říká, uhodil jste přímo hřebíček na hlavičku. Utrhl jsem pár poškozených listů a tady u nás máme velkou speciální prodejnu na veškeré chemické potřeby pro zahrádkáře, dovezl jsem to tam jestli by také nevěděli čím... celý příspěvek >
Prosím poraďte - nemoc nebo škůdce, 17.8.2010
Nevím, soused má za plotem (tj. cca 3 metry) políčko s bramborami, ale myslím že je nijak neošetřuje. napadení se projevuje asi na třech výhonech, kdyby postříkal brambory tak asi bude poškozeno víc hlav. MK
Úplný amatérský začátek, 26.5.2010
děkuji za první rady, takže v žádném případě nenechávat volně růst, vyvázat k opoře, nechat dva nejsilnější výhony, chtěl bych jak jsem se zde dočetl rýnsko - hessenský tvar... Nevím jaké hrudky jsou myšleny. Víno jsem nasázel v koncen dubna, o... celý příspěvek >
Oprava plastového sudu, 4.5.2010
Prasklo mi dno zeleného plastového sudu /300 l./ z Baumaxu na vodu... poradí prosím někdo, zda to jde a jak opravit?
Hnojivo na trávník, 27.4.2010
Pracuji v zemědělství a hnojivo NPK používáme jak na jaře tak na podzim. Je dobré myslet na to že jsou hnojiva s RYCHLE UVOLNITELNÝM DUSÍKEM (NPK) a hnojiva s pomalu uvolnitelným dusíkem. Složení názvu je každému jasné, většinou se udává poměr 15%... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 3.4.2010
...ani vzdáleně si nemyslím, že bych měl nějaký speciální recept na uzení ryb. Spíš si myslím že je to náhoda, že mi to vychází. Zkusím vyudit to skopové, uvidíme, napíšu.
A až Z o uzení, 1.4.2010
Dobrý den uzenáři. Jak tady pročítá rubriky o uzení, každý má svůj speciální recept na zkažení masa,  nákládáním, malým tahem udírny, špatnou teplotou, vařením, nevařením, oschnutím a o dřevě na uzení ani nemluvě. Postavil jsem si před... celý příspěvek >
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 21.3.2010
Děkuji za odpověd budu doufat, že bude v pořádku
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 20.3.2010
Dobrý den já mám na zahradě cedru hodně, ale cedr himalájský, který mám na zahradě 4 roky a měří 3metry mi ted začal zrznout jsem.neštastná a nevím co dělat.Ty ostatní co mám jsou tak 50cm a nebyli celou zimu vidět klepala jsem se jak dopadnou a oni... celý příspěvek >
Udírna na zahradě, 15.2.2010
Ja udim švestkou i s kurou a maso vytečné není hořké.A topim v udirně hned vedle.
Domácí pivo, 19.1.2010
Chraň bůch nechci jakkoliv zpochybňovat pivovarnické kvality Vaší babičky, ale jak moc se to podobalo pivu na které jsme více méně zvyklí mi? Né že bych byl až moc vybíravý, ale přeci jen nejsem příznivec,,je jedno co pijem hlavně že se motáme,, už... celý příspěvek >
Domácí pivo, 18.1.2010
Všechno se jak vidímk m, točí okolo teplot a hygieny. No zkusím, tedy nejdřív, opravdu z koncentrátu. Víc, mě, ale bude bavit vařit ze sladu a chmele.
Domácí pivo, 18.1.2010
To je povedenýýý, ty seš chýýýtrej. Jen pro zajímavost máš z toho co???
První klobásky, 14.1.2010
Moc děkuji za příspěvek, je to asi přesně ta rada co čekám. Maso jsem použíl skopové, (berky jsem měl na vypasení nezkultivovaného pozemku) a prostě pudou, z klobás skopové vůbec není cítit (překvapení)... jinak, prosím nechci vypadat jako,... celý příspěvek >
Domácí pivo, 14.1.2010
Zdar kutilové!  Né snad, že by mne k tomu nutila už tak dost vysoká cena, ale... prostě byhc to chtěl zkusit. Uvařit si doma pivo! Prošel jsem několik stránek domácího vaření piva, ale přeci jen tam diskutují ti, co už něco uvařili. Chtěl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika