Příspěvky uživatele - 117.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nepozná to někdo?, 19.5.2011
Doporučil bych panu Josefovi, aby se naučil rozpoznat nejdříve semenáč cypřišku a zeravu - bez alibistické odpovědi o juvenilním stádiu. Sleduji jeho odpovědi delší dobu a i když tuším, že je z oboru - má většinou základní znalosti. Takže by měl... celý příspěvek >
Host, 5.11.2009
Poslední věc - v takto připravené půdě, kterou mám na jedné straně zahrady má můj největší cup. semper. již okolo 3,5 m, roste zde i sekvoj pravá, nandina, podocarpus macrophyllus atd.
Host, 5.11.2009
Pár rad jak tedy na to: Tak teoreticky by se tato rostlinka dala pěstovat - lze to zkusit, jedna z mála pozitiv je jak píšete, že je již starší a má určitou šanci pár let přežít a potom si na naše podnebí zvyknout. Radím tedy z mých zkušeností s... celý příspěvek >
Host, 1.11.2009
Petřvald z hobby marketu nemají šanci přežít - jistá úmrtnost, drtivá většina dovoz Holandsko včetně arizonských - pokud se bavíme o našem kraji, jih Moravy je něco jiného ty mé jsou pěstované u nás od semenáčků a postupně selektovány plus pěčlivě... celý příspěvek >
Cypřiš arizonský fastigiata, 27.8.2009
nafotím je mobilem a pak zkusím vložit - co mám Vám na zahradě za druh nafotit roste tam asi 200 druhů (čistě druhů) jehličnanů od A -araucaria angustifolia (tranžej)  po Z- třeba obří zeravy japonské.
Cypřiš arizonský fastigiata, 12.8.2009
Taky si nemyslím, že by se pěstovala houfně, ale růst u nás může jako raritnější jehličnan a živořit zde zrovna nemusí. Mám s ním zkušenosti asi 11 leté a kromě prvního roku, kdy z poloviny omrzl a v druhém roce opět nabral kontury - tak již pak... celý příspěvek >
Co je to za jehličnan?, 22.7.2009
Bez další diskuse - Abies alba (jedle bělokorá)
Jak vypěstovat cedr ze semínka?, 1.3.2009
nejlépe koupit si za 8kč hotovej semenáč
co je to za kultivar Chamaecyparisu?, 26.2.2009
Označení od p Holaty je správné a to bez pochyb. První cypšišek Lawsonův a druhý zerav západní -  rozeznávání o jaký kultivar se přesně jedná je zbytečné, spousta kultivarů je podobných ne-li stejných. A co se týče zeravu sečchuanského... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika