Příspěvky uživatele - 234.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní sekačky Honda, 2.5.2013
Pane Pepa Vogl,  u Hondy startovanie nebyva problem, pretoze benzinove kosacky Honda casto pouzivaju motory Honda rady GCVxxx, ktore maju zabudovany  plnoautomaticky "dekompresor" (nechcem pisat dekompresny ventil, lebo by to nebolo... celý příspěvek >
Mazání el. pily Narex, 25.4.2013
Ked z pily vytéká olej i když je odložená a neřeže, u tejto pily býva často (o.i.) pricinou vznik nerovností na vnutornej strane plastoveho krytu retazoveho kolesa (je to ten kryt, ktory sa dáva dolu ked sa meni retaz alebo lišta). Tento nedobrý stav... celý příspěvek >
Mazání el. pily Narex, 25.4.2013
Pane harp, nerozoberal by som Narexku do posledního šroubku, urobil by som iba nasledovny postup:  Odmontoval by som kryt retazoveho kolieska (jedna matica) Odmontoval by som retazove koliiesko (poistka) Odmontoval by... celý příspěvek >
Motorová okopávačka (plečka) - jakou vybrat?, 16.4.2013
Zdravim p. mičurinec, na tom portale zahrada.cz sa da najst dost informacii o asi najlepsej medziriadkovej plecke široko-daleko (podla mna), staci pouze vyhledavat, napr. o.i. aj tu. ... aktivna rotační plečka (RPT2)= naprosto genialny stroj... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 11.4.2013
Myslim, ze na tuto otazku nie je jednoducha odpoved (pripomina to otazku: ake auto je lepsie benzin alebo diesel?) Oba rezne systemy maju svoje vyhody aj nevyhody, treba si vybrat podla zamyslaneho pouzitia: 1. TimberJig (napr.Big Mill... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 11.4.2013
Aj ked gúgl pomôže, možno by tazatel chcel viac konkretnu odpoved. V tom pripade by mu mohla byt uzitocna prakticka rada: dobre skusenosti su s anglickou firmou Alaskanmill. Praxou overene pripravky a prislusenstvo na pozdlzne rezanie sa da objednat... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 5.4.2013
Jasne, ale presne tomuto sa vyhnem, lebo vykonny rotavator to aj v tazsich podmienkach urobi dobre, rýchlo a prakticky nikdy to nemusím nejdříve porýt, idem na to priamo do tvrdeho a vysledky su vyborné, ako som uz uviedol v tomto vlakne... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 5.4.2013
Mate pravdu, Mirku, ked je slaba konstrukcia, velka pridavna zataz moze sposobit slabemu rotavatoru problemy. Preto preferujem rotavator bytelnej konstrukcie s radenim rychlosti, ktory je mozno este v pripade potreby zaťažiť, a neurobi mu to problem.... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 28.3.2013
Teda pravdupovediac nemyslim si, ze diskuse je na zacatku, lebo nemalo by stacit, ze niekto z roznych pohnutok uvedie dake antitvrdenie. Samozrejme je iba na vas co si kupite, co budete pouzivat. Na tomto portali v inej diskusii  Bertolini vs... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 1.3.2013
Dobry den p.Zahrádkář od Plzně, robim s rotavatormi VARI (a nielen Vari) cca 15 rokov a na znacne velkej rozlohe zahrady. Vzdy som sa menej narobil so silnejsim a tazsim rotavatorom, ako s lahkym, pretoze silny stroj sa sam "vypořádá" s pripadnymi... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 1.3.2013
Pane Zahrádkář od Plzně, PROČ se bojíte, že varina už je příliš těžká? Čemu to vadí?      Dík.     ___pooh.
Jaký kultivátor, 27.2.2013
Dobry den pán.29.34, aj ked sa nepovazujem za odbornika, doporucujem Vam, nevahajte, BERTE VARI IV! Dlhe roky o.i. pouzivam DSK317 na cinnosti na ktore je urcena a jej hmotnost mi nevadi, skor naopak. Napr. pri orani je vacsia hmotnost vyhoda, pri... celý příspěvek >
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 27.2.2013
Pane brousek, "dvoutaktní převodovka" je slangovy vyraz pre prevodovku VARI (napr. DSK-317), ktora ma vo vnutri prevodove kolieska upravujuce cca 5500-5800 ot/min dvojtaktneho motora na vstupe do prevodovky na pozadovane otacky vystupnych hnacich... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 26.2.2013
Pane.226.100, s chutou som si precital váš (obsiahly) prispevok. Zrejme sekeram rozumiete a nielen to - a este asi aj nieco naviac.       ___pooh.
Fiskars vs Hultafors, 26.2.2013
Pane.175.196,  25.2.2013 21:44:, bolo by od vás konstruktivne, keby ste upresnil, co konkretne    " sa pri nizkych teplotach na tej fiskars zlomi ako papier ", lebo v opacnom pripade je váš prispevok iba nepekny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika