Příspěvky uživatele - 231.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je deštová voda vhodná na sprchování (na chatě)?, 13.12.2010
dobrý deň...vodu je možné zachytávať cez sito, prípadne jednoduchý filter do podzemnej nádrže vedla chaty... ak je dostatočne veľká nádrž, tak máte vodu aj na zimu..proti preplneniu je jednoducho prepadová trubka vyvedená mimo pozemok... používajú to... celý příspěvek >
Vápnění kmenu stromů, 3.11.2010
urobím hustejšie vápenné mlieko, cez silonku do postrekovača a je vymaľované raz-dva... žiadne cákanie štetcom... a dávam to do stejnej výšky na stromoch krajšie to vyzerá ako každý iný... Juraj
Vápnění kmenu stromů, 3.11.2010
a kôra stromov je hladšia, neni tak popraskaná... a zajace nabielený strom neohrýzavajú.../alebo len velmi málo, ak je extrémna zima s velkým snehom/...
Černý motorový olej, 28.10.2010
ponechať stejné označenie je bežné, ale obal sa väčšinou mení... ale hlavne zloženie...
Černý motorový olej, 28.10.2010
s motorom nemusí byť vôbec nič... zloženie paliva sa dosť často mení/vylepšuje/ výrobcom... potom by sa mal použiť sj novší typ oleja, lebo starý typ oleja neni schopný rozpustiť nový druh splodin... preto ten šedý olej doteraz... potom ste asi kúpil... celý příspěvek >
Razantní sestřih neudržované třešně, 28.10.2010
keď sú dozreté plody... z kvetu nemáte nič... počkať až dozrejú... Juraj
Pěstování orchidejí, 25.10.2010
prepáčte, môj príspevok mal byť zaradený niekde inde kde bol dotaz či strihať celé výhonky, alebo iba suchú časť... tak to vyznelo ako absolútne nezmyselný príspevok, k článku nado mnou... Juraj ...a vôbec nemal navodiť urýchlenie kvitnutia...... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 21.10.2010
odstrihnúť iba zasýchajúce stonky... na živých stonkách niekedy okrem kvetov začne z očka rásť nová rastlina... teraz na jednom výhonku mám naráz 3 rastlinky, majú po dva listy a práve pučia druhé korienky... po druhom korienku môžte rozstrihať výhon... celý příspěvek >
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 21.10.2010
niektoré druhy linolea majú tmavý vzor, ale podkladový materiál je biely... akurát to chce pájku alebo výgravírovať názov... lino sa lahko strihá... dlho drží... a nápis na tmavom povrchu pekne svieti na bielo... Juraj
Cuketa ve skleníku, 19.10.2010
to chcete na zimu, alebo v lete???...lebo v lete to stačí 2 korene vedla kompostoviska a rastie to ako plevel... úplne na ňu môžte zabudnúť, bude rásť aj tak... žiadnu vodu../zhnije/...ona si pusťí korene dostatočne hlboko... ona bez vody určite... celý příspěvek >
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
spýtajte sa susedov okolo, čomu sa tam darí, a dajú vám aj ochutnať z úrody... určite sa tam nájdu záhradkári, ktorí vám rovno povedia odrodu ktorej sa tam darí, a kúpiť iba takú... zbytočne budete niečo skúšať pár rokov, a dovtedy môžte mať už... celý příspěvek >
Navrhněte popínavku na zeď v interiéru, 7.10.2010
mučenku... má nádherné kvety a väčšina má jedlé plody... ťahá sa až do 5 metrov...
Sázení semena (pecky) mandlovníku, 7.10.2010
nevyklíčila mi ani jedna... ani vonku ani vo vnútri... skúšal som to tri roky po sebe... ale dostať kúpiť sadenice, napr. aj starkl... ale dorastá na velký strom... aj v naších podmienkach normálne vonku bez ochrán proti mrazu... napr v Nitre na... celý příspěvek >
Zkušenosti s Yard-man 6021 SPK, motor kawasaki 180, 6.10.2010
motor KW 180 na mojej kosačke je nezmar... má už 21rokov a šlape jak hodinky.../všetky diely sú stále originál, okrem lanka spojky/...štartuje na prvé zatiahnutie... spotreba skutočne nízka... ja ho mam na kos. TORO... Juraj
Sběr spadaného ovoce, 6.9.2010
zhrabať hrabľami, lopatou do bedničiek /deravé prepravky na ovocie/,opláchnuť hadicou s vodou, a potom pretriediť, čo ide na mušt, pre zajace a na kompostovisko pre vtáky na zimu... tie nechávam na vrchu, čo vtáci nevyzobú tak to tam zhnije...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika