Příspěvky uživatele - 35.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na pojistný kroužek?, 4.6.2013
Tyto kroužky mají většinou šikmé zakončení, pomocí malého šroubováčku lze ten konec nadzvednout, podstrčit event. další šroubováček a pak s trochou šikovnosti ho vyndat, pozor, aby Vám nevystřelil a nebyl nenávratně pryč.
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 20.5.2013
Jenom pro jednoduchou představu- nechci unavovat výpočtem, ale např.čerpadlo od Mountfieldu (padesátka - poměr 1kW-5 kW) ohřeje bazenovou vodu cca 25 m3 za 7 hodin o 1 stupeň Celsia. To v praxi znamená, že pokud nemáte zastřešený bazen, nebo ho každý... celý příspěvek >
Vysavač připojený na filtraci, 16.5.2013
No tak to určitě bude, je třeba do do skymeru připojit přes ostré koleno.
Vysavač připojený na filtraci, 14.5.2013
Pokud si myslíte, že to nikde nesaje jinde než přes vysavač, pak je pravděpodobně nějak poškozena membrána ve vysavači, prasklá, nebo něco podobného, já jsem ji už z podobného důvodu 2x měnil.
Novy bazen a udrzba, 14.5.2013
Pokud máte testr, zžkontrolujte předně pH vody, případně upravte a nalijte tam 1/2 l SAVA pro desinfekci.Než to zprovozníte, tak to SAVO vyprchá, ale nadále musíte hlídat hodnoty chloru a pH, jinak Vám voda bude zelenat.
Bublinky z vratne trysky, 2.5.2013
odšroubujte tu matici připojení k čerpadlu a zkontrolujte pořádně, jak jsem Vám psal to hrdlo, na kterém je ta hadice.Musíte s tím nějak hýbat, vidět to být nemusí.
Bublinky z vratne trysky, 2.5.2013
To je všechno na trase od skimeru do vstupu do čerpadla, v podstatě sání.Já jsem měl prasklé připojovací hrdlo na vtupu do čerpadla, takovej ten trn, co je nasazena hadice, zkuste vše prohlédnout, případně dotáhnout hadicové spojky (od skimeru po... celý příspěvek >
Bublinky z vratne trysky, 30.4.2013
Zkuste filtraci vypnout a podívejte se, kde Vám kape voda na větvi do čerpadla, stavá se, že přes zimu něco praskne a pak to při sání přisává vzduch, prasklina nemusí být hned tak vidět a při provozu to nepoznáte vůbec- jenom bublinky z vratné trysky... celý příspěvek >
Písková filtrace, 24.4.2013
po demontáži přepínacího ventilu na hrdle tam strčíte hadici s vodou a písek vyplavite ven.
Manželka poničila napoprvé sekačku, 20.8.2012
Dobrý den, já bych tu sekačku doknale vyčistil, když vidím co chudák sekala, tak jak asi vypadá-chápu dobře, že jde o elektrickou sekačku-ta má rozběhový kondenzátor, pokud se netočí lehce, nerozeběhne se, už jsem to několikrát opravoval-s tím... celý příspěvek >
Lt 151 HQ, 24.5.2011
Třináctku tam samozřejmě dát můžete, říkáte 1/2" to je 12,7 mm, je to řemen s označenmí SPA x délka, t yto řemeny s tímto označením se používají i u nás, kterýkoliv prodejce to bude znát.
Partner 925series P51-925CMWD, 24.5.2011
Tato pružina je zřejmě pružina na ovládací páčce třecí převodovky, když se podíváte zespodu na pojezd, určitě tu páčku uvidíte, na konco je dirka, za kterou je ta pružina uchycena a lanko je upevněno na druhý konec pružiny, tam je ta pružina kónická,... celý příspěvek >
Zakalená voda, 14.6.2010
Předně držte, nebo upravte pH 7,1-7,4 z důvodu správné reakce chemie, pak si kupte u Mountfieldu AZURO-MODRÝ blesk, ale pokud tam máte hodně chemie jak tuším z Vašeho příspěvku, bude to trochu problem, to co píšete (vločkovač atd...) je třeba dávat... celý příspěvek >
Toro Wheel Horse - trakturek, 1.6.2010
Zkuste se lépe podívat, co je na trhu, protože za 55 000 Kč pohodlně koupíte    n o v ý     traktor pro 2 500 m2 dostačující s košem i mulčováním např.Husqarna, Jonsered, MTD...
Laguna Ca - zelená voda, 14.5.2010
Předně bych řekl, že aplikujete moc druhů chemikálií v krátkém časovém úseku nebo ve stejné době a jak správně tušíte, účinnost jednotlivých přípravků se tím snižuje, nebo se přímo ruší.Přece jen je to chemie a než stačí běco dělat s vodou reagují... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika