Příspěvky uživatele - 172.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na mravence v domácnosti?, 4.7.2011
Tak jsem se dočetla až sem a čekám Jardo na vaše další povídání, jak všechno dopadlo po měsíčním boji s mravenci. Doufám, že mravenci nevyhubili dříve vás. My jsme dnes začali s hubením mravenců ve skleníku, kde máme papriky. Také se tam drží,... celý příspěvek >
Péče o hyacint po odkvětu a další zasazení na podzim, 11.2.2011
Díky, také jsem nevěděla co s ním.Může mi tady někdo poradit s pokojovou květinou?Cízí název neznám, česky je to lopatkovec.Začaly mi na něm od špiček usychat listy a to tak že hodně, co s tím?A ještě prosím o radu, mám už několik let juku a je pořád... celý příspěvek >
Poradíte, co je to za kytku?, 26.9.2009
Já jsem nocenku sela letos na jaře.Má semínka jako malý granát že?Slyšela jsem že má i bílé květy.Mně bohužel bíle nekvete.
Mochyně peruánská, 26.9.2009
Papriky pěstuji už dlouhá léta v pařníku, letos poprvé jsem vypěstovala z loni koupené a nespotřebované mochyně nádherné rostliny.Jsou přímo obsypané plody a začínají dozrávat.Jsou v pařníku s paprikami a ty jsou výborné jako všechna léta před... celý příspěvek >
Astilbe - čechrava, 13.8.2009
Já jsem asi měla až neskutečné štěstí, že jsem zakoupenou čechravu nezahubila. Roste mi krásně, mám ji třetím rokem a letos byla nejhezčí. Sice ještě není tak moc rozrostlá, ale kvetla bohatě. Dostala jsem radu, že když seschne květ, nemám to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika