Příspěvky uživatele - 32.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozor na nákup motorové pily, 23.9.2009
Ďakujem za vysvetlenie všetkým... tak to bude asi STIHL 280i   je o niečo mocnejšia, ale konečné rozhodnutie padne až keď si ich obe poťažkám v rukách               BC
Pozor na nákup motorové pily, 22.9.2009
Ďakujem za upresnenie
Pozor na nákup motorové pily, 22.9.2009
Neporovnávam ale tieto dve mašinky sa mi pozdavajú... a sú zhruba za tu istu cenu
Pozor na nákup motorové pily, 22.9.2009
No možno ta pani nemala náladu sa s niekym vybavovať, tak to tu nechcem dávať do éteru..."každý máme svoje dni"       Ale premýšľam že tam zajdem ešte raz (poťažkať si 353 ojku).  Neviem sa rozhodnúť či zobrať... celý příspěvek >
Pozor na nákup motorové pily, 22.9.2009
STIHL predajcu aj servis mám pod nosom a preto radšej túto značku... je tu aj HQ ale ten prístup v predajni ma odradil "niečo také ako čo tu chcete".A to som bol zobrať akciový leták, že si to doma v pokoji... celý příspěvek >
Pozor na nákup motorové pily, 22.9.2009
No áno... vyzerá lepšie aj ja som po néj pozeral, ale zase je podstatne slabšia.  Jednu pílu s obsahom 45 vlastním a chcel som niečo silnejšie. Tak teraz neviem čo mám kúpiť 
Pozor na nákup motorové pily, 22.9.2009
Poprosil by som o podrobnejšie vysvetlenie konštrukcie MS 390,viem že je to starší model.  Hlavne o uložení ložísk kľukovky... ako to je stým "plasťákom"?    Na moje potreby je profi   zbytočne drahá a ani ju... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 15.9.2009
Ma tu niekto vyžínač SPARTA 250 TR? Čo je to za mašinku a čo od néj môžem čakať? Ďakujem  
Rotavator Robix, 15.9.2009
Nepoznám túto mašinku, ale môže to byť aj vzduchový filter...
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 15.9.2009
Presne tak...
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 14.9.2009
A čo tak vyžínačku SPARTA 250TR? Je to OM, ale slušná cena...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika