Příspěvky uživatele - 213.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Élektrická píla č.1, 18.11.2009
Když zmiňujete buk, tak nedávno jsem řezal 50 cm průměr buku -ale surák - sice motorovou pilou, ale to je úplné máslo proti suchým dubům. Kdyby se to natočilo, tak to bude vypadat, že ten buk byl úplně práchnivý. Ale to video jsem si ještě ani... celý příspěvek >
Krystaly v benzínu, 18.11.2009
Je to možné, že to tak je. Ale tazatel to napřed vysvětlil, že to dělá v nádržce, potom na víčkách, která vyměnil a dál se k tomu vyjádřil tak, jak napsal. Ohledně Vašich připomínek, ty mě opravdu nezajímají, neboť tohle by nemuselo být, kdyby se... celý příspěvek >
Élektrická píla č.1, 18.11.2009
To poznáte úplně jednoduše, nejprve si nastartujete motorovou pilu a pořežete pár kusů dřeva a potom zkusíte řezat elektrickou pilou. Kdo nepozná rozdíl v hluku, tak jeho další cesta by měla směřovat na ORL. V návodu je uvedena ochrana sluchu, to že... celý příspěvek >
Krystaly v benzínu, 18.11.2009
Tak už jste tomu dal korunu.Včera jsem to trochu zlehčoval, ale dnes se jen zeptám, do olejové nádržky dáváte také benzín, že se to tam také tvoří...?  Zatím jsem se ještě nesetkal s tím, že zátky se rozpouštějí, ale dnes se používají různé... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 18.11.2009
Motorem lze snadno a účinně brzdit. Ovšem je třeba si to vyzkoušet v praxi. Teoreticky se možná zdá, že to nelze, ale opak je pravdou. Navíc - ubráním plynu neznamená, že se rozepne spojka. To, se jako po ubrání plynu při jízdě z kopce stroj hned... celý příspěvek >
Krystaly v benzínu, 17.11.2009
zpravy.idnes.cz/spatny-benzin-nici-desitky-motorek-d6f-/brno.asp Možná to s tím souvisí. Jak dlouho jste měl benzín/směs ponechanou v nádržce pily?
Olej Stihl, 17.11.2009
Vždy je lepší vyměnit píst. Ale záleží na stavu pily. Někdy je to jen o tom, že si chce majitel pily ověřit, zda to má význam. Potom se vymění pístní kroužky, pila jede a tak to i zůstane, neboť proč investovat více. Na profi provoz to není, a za... celý příspěvek >
Fs 130,nejde mi benzín ke svíčce, 17.11.2009
Zkuste vyšroubovat svíčku a zapnout sytič. Motor několikrát protočte. Měla by být vidět z otvoru svíčky mlha  - směs. Toto dělejte při vypnutém zapalování. Je možné, že delším odstavením více klesla hladina benzínu v karburátoru a je třeba více... celý příspěvek >
Élektrická píla č.1, 17.11.2009
Já jsem se s nikým takovým nebavil, kdo tvrdil, že tato pila je na 60cm ideální. Sám jsem si vyzkoušel řezat větší průměry dubu, 1/4 90 cm buku a pod. U pil nižšího výkonu je 2 násobně samozřejmé, že mají ostrý řetěz a u el. pil, že přípojka je... celý příspěvek >
Élektrická píla č.1, 15.11.2009 Obsahuje fotku
Asi jste mimo. El. pila řady 21xx je profi. Ovšem použití elektrického nářadí profi se předpokládá zejména pro řemeslníky, tesaře, stolaře, prostě tam, kde se intenzívně používá. U el. pily je to trochu problém co je profi, neboť takovou pilu... celý příspěvek >
Čím čistit karburátor?, 14.11.2009
Tak to musíte popsat typ karburátoru a potom se ptát. Já nevím, jaký karburátor máte v koloběžce. Kdo nemá ultrazvuk, pomůže si vyvařením, ale to je řeč o klasických membránových karburátorech do motorových pil, křovinořezů a pod., kde se dají... celý příspěvek >
Technická stránka pily , 13.11.2009
1. Pro motorové pily se nyní běžně používá BA 95 Natural, obecně by nemělo být oktanové číslo nižší, než 91. Zde bych zdůraznil používání kvalitního oleje pro Vaši pilu (nejlépe Dolmar) pro přípravu směsi a jeho správný poměr s benzínem 1:50. To je... celý příspěvek >
Élektrická píla č.1, 13.11.2009
Podívejte se na tento nedávný test 11 elektrických pil. Pro ty, kteří mají osýpky ze slova Dolmar dodávám, že test vyhrála el. pila Gardena :))
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 12.11.2009
To byste měl zvládnout a máte Ecomatic, tak ať se to povede.
Výmana reťaze na PS 420 C, 10.11.2009
Řetězové kolo nemusíte měnit, neboť při shodném dělení řetězů to není třeba.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika