Příspěvky uživatele - 64.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník na nerovný povrch, 3.6.2010
Řeknu vám to asi takto - trávníku to určitě nevadí a to, že se nyní dělají louže je naprosto normální, pokud není ještě zaseto, protože až na výjimky v jednom kuse prší, řeším na realizacích podobný problém, dokonce i se splavováním osiva, ale... celý příspěvek >
Množení tújí, 24.5.2010
Víc větviček na jedno místo určitě ne, možná úplně ani ne na husto, ale musíte počítat s tím, že chcete dám příklad dvacet thujek vypěstovat, udělejte pro jistotu cca 30 řízků - vždy budou nějaké ztráty, velmi pravděpodobně se neujme všechno ať se... celý příspěvek >
Jezírko z hnojiště, 24.5.2010
Koi jsou docela mackové a tady nejde jen o hloubku ale celkovou velikost jezírka, pro ně by to byla tůňka a oni rádi rybník. Navíc jsou poměrně nároční na chov. Opakuji jen slova těch, kteří tyto ryby mají. Hlavně na čistotu vody což v malé nádrži... celý příspěvek >
Skalka, 24.5.2010
Vkusněji? Mluvíte o posledním přiloženém obrázku nebo o těch předchozích? Pokud o těch předchozích, ano jisté úpravy by to chtělo dle mého názoru, i když nechci kritizovat, každému se líbí něco jiného, ale pokud máte na mysli poslední přiložený... celý příspěvek >
Skalka, 22.5.2010
Za sebe Vám gratuluji, zdařilé dílo, o něčem podobném jsem mluvil :-)
Užitková a okrasná zahrada v jednom, 21.5.2010
Mám na zahradě taky takový okrasně-užitkový kout, i přes relativně malou plochu jsem se nechtěl vzdát ovocných stromů a základních plodin jako jsou okurky, zmiňovaný hrášek atd. Upustil jsem ale při realizaci klasický čtvercový či obdélníkový tvar... celý příspěvek >
Břečtan na dům, 21.5.2010
Za prvé: vy jste pravděpodobně největší odborník ve Střední Evropě, omlouvám se, že jsem vám uzmul toto právo pane Boštičko Za druhé: zde nebyla řeč o nové fasádě ani domu Za třetí: v příspěvku jsem zmínil myslím vše podstatné, tedy i pracnost,... celý příspěvek >
Skalka, 18.5.2010
Kytičky tedy i skalničky se sází zásadně do země nikoli do štěrku, ovšem vyplatí se, když k nim pak na povrch rozsypete několikacentimetrovou vrstvu drobnějšího a občas sem tam nějaký větší kamínek. Z čistě preventivního hlediska raději zeminu... celý příspěvek >
Starší trávník, 16.5.2010
Je-li trávník místy jen prořídlý, stačí jej přihnojit a zhoustne, pokud je skutečně třeba dosévat a holé fleky jsou po celém trávníku, nejdříve dosejte travní semínko a přihnojte až bude tráva na dosetých místech větší, cca 10 cm. Mladá tráva je... celý příspěvek >
Co vysázet před tuje, 15.5.2010
Zkuste třeba perowskie - nízký keřík cca 50 cm, lze přirovnat k levanduli, kvete poměrně dlouho, je to nenáročná rostlina, jen je třeba dát pozor na přemokření, vyhovují jí spíš písčitější půdy, ale to lze při výsadbě upravit. Jinak neomzeujte se jen... celý příspěvek >
Přesazení borovice - poraďte, 15.5.2010
Můj nápad se vám možná nebude líbit, ale já bych v obvodu vykopal rýhu cca na hlubkou rýče a všechny silnější kořeny přesekal, znovu zahrnout zeminou, může být i kvalitnější. Na závěr samozřejmě zalít. Borovice bude vytvářet více kořinků ve vámi... celý příspěvek >
Růst trávy, 14.5.2010
Nezlobte se, ale připadá mi to, jako paní co přišla do jednoho zahradnictví, koupila si ovocný stromek a ptala se kolik kilo jablek bude letos sklízet :-) Co vám mohu říci já, že vím o travních směsích, které mají pomalejší růst, už i tato... celý příspěvek >
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 14.5.2010
S tím satelitem a plotem z tújí vs. zahradníku snaž se plně souhlasím. Satelit je uměle v každém slova smyslu vytvořené město a jedním takovým jsem není to zas tak dlouho projížděl a podél silnice za plotem měli nasázené thuje. jeden soused začal,... celý příspěvek >
Výsev a předpěstování sazenic ve skleníku, 6.4.2010
Zdravím všechny nadšence zahrádkáře, prosím Vás, zda byste se mohli podělit o své zkušenosti s jarním výsevem a předpěstováním sazenic zeleniny i letniček ve skleníku. Skleník vlastním asi deset let a doposud jsem si s vyséváním semínek moc nelámala... celý příspěvek >
Podnož pro Topaz, 13.10.2009
Dobrý den, chystám se vysadit zimní odrůdu jabloně v nadmoršké výšce 540 m (podhůří Brd). V zahradnictví mi doporučili odrůdu Topaz, která je naroubována na podnoži M26.Moc prosím o radu, zda je uvedená podož vhodnou volbou, snažila jsem se k této... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika