Příspěvky uživatele - 226.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cesmína obecná a japonská vrbička na hakuro nishiki na kmínku, 21.10.2009
Ano chápete to správně
Roubování čarověníků, 17.10.2009
nejsem si jist jestli má být podnož venku nebo uvnitř
Roubování čarověníků, 17.10.2009
Dobrý den chtělo by to co nejdříve aby se vytvořily pořádné kořeny
Smrkové jehličí, 13.10.2009
Dobrý den před několika lety jsem si přinesl domů nahrabené jehličí a dal jsem ho do igelitových pytlů a zavázal dnes při úklidu v kůlně jsem pytle našel a zjistil jsem že v pytlích je už jenom hlína (jehličí se rozložilo)můžu tuto hlínu použít jako... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 13.10.2009
plynový hořák
Hnití x Tlení, 8.10.2009
Dobrý den chtěl bych se zptat jaký je rozdíl mezi hnitím a tleník. A jak dodílí tlení u jablek v kompostu. Děkuji za odpověď
Radikální řez, 6.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den asi před 5 lety jseme si zasadily tento stromek měl několik let krásnou korunu ale už začal řídnout myslíte když bych na něm udělal radikální řez že obrazí a bude mít zase krásnou korunu?? popřípadě kdy ho ostříhat jestli na podzim nebo na... celý příspěvek >
Jak na kuny, 4.10.2009
co takhle použít past?? můžete ji chitit živou a někam odvés
Palma, 2.10.2009
děkuji za odpověď tom
Palma, 1.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tato palma znovu obrazí když ji na vyznačených místech uříznu děkuji za odpověď ToM
2m živý plot rychle a na dlouho - je to sci-fi?, 30.9.2009
Dobrý den mě nejvíce zaujala rostlina  ze zahradnictví Net Green Agent a vyhovuje vašim požadavkům zahradník ToM
Reznutí thují od kmínku, 16.9.2009
zaléívala jste je hodně?? zahradník ToM
Co se špatnými plody, 15.9.2009
lepší by bylo je vyzbírat a odlužit do kopostu ale myslí že když je tam necháte tak se nic nestane zahradník ToM
Prosim o urceni sukulentu, 15.9.2009
dal jste řízky do vody nebo do hlíny
Ocet proti kočkám, 14.9.2009
ano je to tak vyhrabou kůru a vykonají potřebu a zahrabou potom celá zahrádka smrdí
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika