Příspěvky uživatele - 211.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o identifikaci tohoto stromu, 19.12.2013 Obsahuje fotku
Zdravím. Našel jsem pod stromy tohle viz obrázek, ale zatím nikdo nevěděl co je to za strom (výška asi 10m).
Prosím o název rostliny, 14.6.2012 Obsahuje fotku
Zdravím. Při koupi byl asi přiložen špatný štítek (Tibouchina). Poraďte prosím.
El. sněhová fréza Hecht 9160, 22.12.2009
Nechci Vám brát iluze, ale podle mne se s tím nadřete více než s kvalitní lopatou, popřípadě hrablem.Taky jsem se mrknul na cenu a divil jsem se, na podzim něco podobného vyprodávali v Tesku za 800 kč. Ono i s normální frézou si člověk mákne, zvláště... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 8.12.2009
No máme asi stejný model toho jonsereda, takže mohu potvrdit, já tam mám motor tecumseh a je naprosto bezproblémový.Co se týká toho celýho chlapa, tak z části sice máte pravdu, ale ruku na srdce, když s tím zajedete do závěje, nebo nahrnutého sněhu... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
Když jsem pracoval v předešlé firmě, tak jsme měli okna do zahrady nově zrekonstruovaného domku.Bydlel tam mladý pár. Paní už byla v docela pokročilém stavu těhotenství.Pán byl šikovný, tak vyráběl z klád různé lavičky, stoly, ukazatele směru jak to... celý příspěvek >
Křovinořezy Jonsered, 11.9.2009
jj neřešit poruchy ale majitele, to jsem už slyšel!!!"Takže asi tak.Kdyby pán podruhé upozorňuji četl pozorně tak by věděl, že stroj nekoupil pán, ale firma. No co dodat, vlastně mi dal za pravdu.
Křovinořezy Jonsered, 11.9.2009
No chce to pořádně příspěvek přečíst a ne se hned divit.Jasně jsem psal když hodně přeženu.Do toho času taky spadalo hrabání a odvoz trávy, takže asi tak. Jinak nemíním nějak vychvalovat ole mac a zatracovat jonsereda.Sám mám doma sněhovou frézu... celý příspěvek >
Křovinořezy Jonsered, 10.9.2009
No na 900 m2 je to výkon až až, podívejte se jaké stroje běžně používají TS ve městech, a to ty mašiny jedou celý den, u mě to byla záležitost když hodně přeženu 4 hodiny denně.Vrátím se ale k tomu rozštelování, to je jednoznačně způsobeno u těchle... celý příspěvek >
Křovinořezy Jonsered, 9.9.2009
No zrovna s jonseredem mám osobně ty nejhorší zkušenosti co se týká křovinořezů, totéž platí i pro HQ.HQ jsem používal když jsem dělal údržbáře na hotelu a řeknu k tomu jediné, šmejd všech šmejdů, soustavně rozštelované, po seřízení v servise to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika