Příspěvky uživatele - 161.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat Kumoi?, 13.10.2010
Dnes jsem ochutnala Kumoi z naší zahrádky. Ze záplavy květů uzrál 1 plod. Občas si koupím v obchodě nashi, ale s chutí ze zahrádky se to nedá srovnat. Báječná rumová příchuť. Byl to obřad S manželem jsme si každý vzal polovinu a pak jsme oba chválili... celý příspěvek >
Zdeformované listy na přísavníku - co to je?, 18.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, na přísavníku se mi objevily zdeformované listy. Nevíte někdo, co to znamená? Choroba či škůdce? Děkuji za odpověď.
Borovice mugo - sem tam zhnědlé jehlice - čím to?, 18.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte, co se stalo této naší zakrslé borovičce - zhnědlo jí pár jehlic převážně jen na vrcholu. Nic podobného, o čem se zde v diskuzích píše (drobné hnědé válečky) na sobě nemá. Nerada bych o ni přišla. Děkuji za rady.
Postřik Baycorem proti mrazu?, 16.4.2010
Moc díky za vysvětlení!! Brrouk
Postřik Baycorem proti mrazu?, 15.4.2010
Dobrý den, mohl by jste prosím mi vysvětlit pojmem "zadešťování"?           Někde jsem se doslechl, že před mrazem květy ochrání, když se stromek orosí vodou, který udělá ledový povlak... celý příspěvek >
Vzádlenost broskvoně od meruňky, 11.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme 2.rokem  (teď na jaře jsou to přesně dva roky) vysazeny vedle sebe meruňku Velkopavlovickou a broskvoň Fairhhaven (obě čtvrtkmeny). Vzdálenost od sebe mají necelé 3 metry (kmínek od kmínku 2,85 cm). To je málo, že? Mohla bych... celý příspěvek >
Pískování pomocí sypacího vozíku?, 26.3.2010
Sypací vozík jsem si také pořídil, ale jako mnoho dalších "zahradních pomocníků" se moc neosvědčil (mám " truhlíkový" od toho modrého výrobce) - písek na kvalitní rozsypání musí byt úplně suchý a jemný, aby se nezacpali vyhazovací... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 29.1.2010
Dobrý večer, předem chci opožděně poděkovat p. Svojanovskému za jeho návod na el. kultivátor (je to pěkná mašina, ale vzhledem k mým kutilským schopnostem jsem o samovýrobě ani neuvažoval). Neodolal jsem a přes internet jsem si zakoupil el.... celý příspěvek >
Draví roztoči, 22.1.2010
Dobrý večer,  televizi jsem shlédl reportáž o ochraně rostlin proti škůdcům pomocí těchto " breberek".  Jelikož mám problémy s pilatkou na švestce a obalečem na jabloni, chtěl bych požádat o Vaše názory a zkušenosti.  Chemii... celý příspěvek >
Cypřiš, bobkovišeň a japonský javor a sníh, 18.1.2010
Dobrý den, chci se zeptat zda stromkům nevadí, že jsou totálně zapadané sněhem až po vrchol? Jedná se mi konkrétně o 1,2 m vzrostlé cypřiše, 0,8 m bobkovišeň a 0,6m japonský javor (Orange Dream). Všem kouká max 8 cm a nebo vůbec nic. Mám sníh... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 19.10.2009
Dobrý den, nemáte náhodou někdo zkušenosti s kultivátorem na el.proud? Mám na záhonech těžší jílovatou půdu a potřebuji ji pořádně prokypřit a zapravit do ní kompost, což se mi rýčem moc nedaří. Motorový kultivátor je pro mě vzhledem k... celý příspěvek >
Ochuceni palenky, 26.9.2009
Jak jsem psal, jediné co jsem vyhodil byli pecky.
Ochuceni palenky, 25.9.2009
Já jsem zkusil tohle, vypeckoval jsem dobře uzrálé švestky, napěchoval do čisté zavařovačky a zalil 1 rok uleželou jabkovicí. dal do temna a 3 týdny to jenom kontroloval pohledem. Potom jsem to rozmixoval tyč. mixérem a nechal ještě týden uležet.... celý příspěvek >
Kleopatřina jehla, 21.9.2009
Ano souhlasím, lépe je jí moc péče nevěnovat, já ji téměř nezálevám a vůbec nehnojím a obrovsky se mi rozrostla i krásně kvetla,  sousedka jí zaléva i hnojí a letos jí vůbec nevykvetla. Má ráda sucho a chudší půdy, a samozřejmě hodně sluníčka.... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 11.9.2009 Obsahuje fotku
Ještě připojuji (teď už po přihlášení) foto mnou zakoupené rostlinky  u Chládka, má i kvítky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika