Příspěvky uživatele - 245.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Halloween, 28.9.2020 Obsahuje fotku
Omlouvám se ale načetlo to špatný obrázek.Tento je správný.Duch už začal strašit.
Halloween, 28.9.2020 Obsahuje fotku
Blíží se Halloween a tak jsem si vytvořil ducha v životní velikosti.
Trochu zkrálšení okolí bazénu, 10.7.2020 Obsahuje fotku
Malé zkrášlení okolí bazénu napojené na vratnou trysku.
Japonská vrba, 16.6.2020
Kdy stříhat Japonskou vrbu.Poraďte.
Osvětlení bazenu AZURO Mountfield, 26.5.2020 Obsahuje fotku
V návodu je "Protego 4118601".Je na 12 V 5W
Osvětlení bazenu AZURO Mountfield, 25.5.2020 Obsahuje fotku
Neprošla fotka.
Osvětlení bazenu AZURO Mountfield, 25.5.2020
U bazénu mám schůdky Slim a na tyto jsem přidělal pod spodní schod nerezový LED reflektor.Napájecí napětí je 12V.
El. centrála HECHT GG2500, 8.12.2019
Já mám doma ve sklepě CG 3300 a v ní benzín už 8 let.Dvakrát do roka jí nechám projet asi 20 minut, doplním benzín do plné nádrže.Jednou za dva roky vyměním olej v motoru a to je celá údržba.Akorád jsem hnedle u nové centrály vyměnil původní svíčku... celý příspěvek >
Zalepení soláru, 23.6.2019
Já jsem použil lepidlo na autoskla a drží to již asi 5 let.
Modřín, 15.6.2019 Obsahuje fotku
Letos se nám na modřínech objevilo toto.Je to jalo při zvětšení jako chomáček vaty.Na jiný jehličnany se to nechytá.Co to je a co s tím dělat?
Proč mi nechytají víčka?, 7.6.2019
Mám to docela nastudované... Česká víčka Omnia vlastní italský majitel, plech je slabý a víčka jsou nepatrně větší, takže i když používáte jakoukoliv namačkávací hlavu není možné je zamáčknout tak, aby držela. Polská jsou to samé... Jediná, která... celý příspěvek >
Begónie, 19.4.2019
Jak přesazovat pokojovou begónii-vzhledem k její křehkosti.
Solární panel, 25.2.2019
Já jsem snýtoval držák na solární panely z CD profilů na sádroš.Levný a je to na střeše cca 8 let.
Automatické zavlažování, 23.1.2019
ORBIT mám už 11 let a k plné spokojenosti mojí i naší zahrady.Bez jediné závady.
Osvětlení na pergolu, 19.8.2018 Obsahuje fotku
Nasvícený altán a bazén.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika