Příspěvky uživatele - 60.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kola na Vari, 18.9.2011
Ďakujem Samo
Kola na Vari, 17.9.2011
Vie niekto na aký tlak sa hustia kola na molotraktore, Vari s prevodovkou DKS 317.Ďakujem Samo
Motorové kolečko, 19.8.2011
Mne ide o amaterskú výrobu motorového kolečka na dvojtak motor a nie o elekktrické. Samo
Motorové kolečko, 17.8.2011
Má niekto doma vyrobené motorové kolečko s dvojtaktným motorom, alebo vie poradiť ako na to?
Česnek teď na jaře?, 22.2.2011
Mne sa osvedčila jarná odroda Benačan. samo
Pěstování nakladaček, 24.7.2010
Zdravím pestovateľov uhoriek, tento rok bol hrozný, zo začiatku mi ích 2x zožrali slimáci.Predpestovávam si ích v kelínkoch po 2 rastliny vo foliovníku, ale teraz je to už dobré, zavarili sme asi 25 pohárov uhoriek.Na petovanie som si... celý příspěvek >
Uhorky, 23.5.2010
Vie niekto poradiť? Uhorky Marta ktoré som zasadil do foliovníka asi po 2 týdňoch behom 24 hod.zvädli, nie sú podryté a ani som nenašiel žiadneho škodcu.Kde sa stala chyba?
Levandula zazimovanie, 29.4.2010
Já som teraz kúpil levandulu Lusitanica, vie niekto poradiť ako sa o nu starat, je v kvetináči.
Rotovator Gutbrod, 18.4.2010
Mám rotovátor Gutbrod Terra, rok výroby 1964,vyrobené asi v Rakúsku alebo v Nemecku, je to s kolesom na predu, ktoré je hnané klinovým remeňom.Má niekto taký stroj? Ak ano potreboval by som poradiť, alebo aspon fotku.
Broskyňa, 7.4.2010
Vie niekto o broskyňe Royal Glory, aké má plody?
Huba, 25.1.2010
Mám na záhrade strom ringloti zelenej a začalo sa mi objavovať na néj huba, vie niekto ako sa jej zbaviť?
Motor jikov, 30.10.2009
Mám malotraktor Vari s prevodovkou DKS 317,vie mi niekto poradiť ako sa má často meniť filter, alebo či sa nedá nejako vyčistiť.dakujem
Paprika, 15.10.2009
Prosím o radu, ako uskladniť zelenú papriku, nakoľko som ju odtrhla z f´óliovnika skôr kvôli nočným mrazom.Je to druh červenej papriky a nemám skúsenosti s uskladnením tak aby sa vyfarbila na červeno a vydržala čo najdlhšie.Ďakujem
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 6.10.2009
Zohnal som cenak Benatčan mal by to byť jarný, môže sa zasadiť aj teraz?
Peržlen, 3.10.2009
Má záhradu, už viac ako 25 rokov a nemôžem dopestovať aspoň trocha schopný patržlen, vždy je malý a množstvo malých korienkov, vyskúšal som už veľa odrôd a vždy to bolo rovnaké.Vie niekto poradiť?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika