Příspěvky uživatele - 120.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek a plevel, 1.3.2010
Protože toho česneku mám na dva tisíce kusů, takže nevím jak bych to stíhal.
Česnek a plevel, 28.2.2010
Můře mi někdo poradit jakým přípravkem stříkat česnek proti zaplevelení?
Česnek, 27.12.2009
Dobrý de, může mě někdo poradit nejaký osvědčený postřik proti růstu plevele v česneků
Vadné plody - hnijí zevnitř?, 25.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, jestli by mi někdo neporadil, co způsobuje, že plod meruňky navenek dobrý je uvnitř u pecky tmavý, jako by meruňka začala hnít od pecky. Děkuji za radu, přikládám foto Lenka
Letničky a jejich kombinace, 21.4.2007
Zajímalo by mně, jestli máte nějaký typ na kombinace jednotlivých letniček v truhlících či mísách. Já jsem vloni měla sn.vitálii v kombinaci s modrými lobelkami a vypadalo to úžasně v kombinaci ještě s muškátem (nepřevislým). Ráda se dozvím nějaké... celý příspěvek >
Puklice na více rostlinách, 24.1.2007 Obsahuje fotku
Já jsem na puklice po mnoha neúspěších vyrazila s Raidem a Biolitem :-) je pravda, že některé citlivější rostliny jako vánoční hvězda nepřežily, ale původní nosič citroník je čistý, teď jsem je zjistila na difenbachii, tam také zabral, teď jsem je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika