Příspěvky uživatele - 202.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 24.8.2009
Názvy mohou být někdy zavádějící a já jsem je nikdy neřešil, vyzkoušel jsem a když se výsledek nelíbil tak jsem přeštěpovával nebo v krajním případě vykácel. Problém je, že se lidem zalíbí ovoce, které koupili například v supermarketu pod neurčitým... celý příspěvek >
Durancie, 24.8.2009
Mě některé durancie z odkopků ukázaly plody už třetím rokem, jiné rostou jak o závod a neplodí po sedmi letech. Odkopky jsou v tomto velice zrádné, protože nikdy nemáte jistotu na co narazíte. Semenáč roste bujně je zdravý, ale plodí až po letech.... celý příspěvek >
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 24.8.2009
V nejmenovaném objednávkovém katalogu také nabízí blumy, ale není to nic jiného než vyšlechtený velkoplodý myrobalán. S názvem bluma jsou také často spojovány plody japonských slivoní. Ty jsou ale náročné na stanoviště, citlivé k mnoha chorobám a k... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika