Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomáhá lunární kalendář?, 17.2.2013
Dobrý den pane Jane pěstiteli, jasně, že žádná univerzální řešení neexistují. Kdyby existovala a jeden rok by byl jak druhý, asi by to byla pěkná nuda. Právě proto, že příroda je mocná a není nic do podrobna nalajnováno, vycházíme ze zkušeností a... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 12.2.2013
Pane Jane pěstiteli, to jo, to máte pravdu. Někteří z nás, co přikládáme vlivu měsíce jakýs takýs vliv, jsme za ta desetiletí pěstovaní rostlin neznalí věci. Ještě, že jste nás poučil :-) Odložte svoji nedůvěřivost a zkuste to. Aááůůů ... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 10.2.2013
Je to asi dvanáct let, co jsem si v knihovně půjčila knižku o vlivu měsíce (už nevím, jak se jmenovala) a její součástí byl lunární kalendář pro zahradkáře pro ten rok a pro rok příští. Pamatuji si, že pletí záhonu se mělo provést 21. června. Třetinu... celý příspěvek >
Vegetativní množení lípy a morušovníku, 2.1.2013
Myslíte moruši? Kousek od nás jsem vloni (2012) najaře koupila roubovanou pendulu 1,5 m výška za 350,-Kč. Měli tam Trnavskou a ještě dvě nebo tři odrůdy výška od 1 do 1,5 m, cena od 300,- do 350,- Kč.
Střapaté brambory, 13.12.2012
Jj, katalog jsem prohlédla, všechna fota vzorně rozklikala a nic. Pro pana Mikeše. No nevím, ale nezdálo se mi, že by ta "střapatost" byla způsobena mechanickým otěrem. Vloni v červnu se mi je podařilo koupit v jednom menším obchodě, kam je... celý příspěvek >
Střapaté brambory, 12.12.2012 Obsahuje fotku
No to právě už nevím, jak se jmenovaly, paní Lído. Ted jsem prohlédla katalog 130 odrůd a Ostary tam bohužel nejsou. Mrkla jsem do obrázků v googlu a tam jsem objevila jedny bezejmenné, co se těm, po kterých pídím trochu podobají, jen ty... celý příspěvek >
Střapaté brambory, 12.12.2012
Dobrý den, často vzpomínám na rané velmi chutné brambory, které neměli hladnou slupku, ale takovou jako střapatou. Nevíte, jestli se ještě pěstují a jak se jmenují?
Husqvarna 40, 26.11.2012 Obsahuje fotku
já mám HQčtyřicítku už ca ke dvaceti rokům, nemám sice srovnání, ale taky nemám připomínky, pracuje bezchybně ůměrně svému výkonu, na mé ca 2,5 ha lesa si každoročně lehce stačí - a že už jsme spolu něco složili i když na větší "macky" si pozvu... celý příspěvek >
Placaté broskve, 9.11.2012
Máte prosím nějaké zkušenosti
Co by to mohlo být za list?, 26.10.2012
Podle mne jde o umělecké ztvárnění.Ta žilnatina na listu se mi nějak nezdá. Nejvíce se to podobá bych řekl asi listu třešně (Prunus).
Sunburst - zkušenosti, 30.9.2012
Pěstujete ji někdo?
Choroba muchovníku, 28.9.2012
No ta vláha až zase tak nevadí.Pokud nemá vláhu, roste pomaleji a plody jsou menší. Mám u jedné břízy jeden muchovník přímo z náletu a roste hned u kmenu. Proč máte ty větve tak sešmikinuté? Muchovník lze zmlazovat tím, že vystříháte tak 1/3 větví až... celý příspěvek >
Noni - morinda citrifolia, 27.9.2012
Také dobrý den, v obchodech u nás nikde. Plodící rostliny mají v Praze v Troji a tady. Třeba se nad Vámi smilují a jeden plod Vám věnují.
Co vysadit za česnek?, 26.9.2012
Toto je tah prodejců sadby. U sadby se hlídá pravost odrůdy a sadba nesmí být samozřejmě napadená. To, že by byl zdravější než konzumní je jen spekulace. Zamořit záhon chorobami, které léta přetrvávají v půdě? A jakými konkrétně máte namysli? 
Nove exoticke ovoce, 24.9.2012
Foto by nebylo?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika