Příspěvky uživatele - 215.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová sekačka - Briggs & Stratton - vysoké otáčky, 23.4.2016
Zdravím, dnes jsem si dovezl funglovku sekačku s motorem B&S 450 E. Po cca 1/2 hodině sekání se najednou razantně zvedly otáčky a tak to už zůstalo. I po novém nastartování řve sekačka jak divá. Dříve než ji v pondělí odvězu zpět, bych se chtěl... celý příspěvek >
Copak je to za škůdce?, 10.7.2010
Tak děkuji všem za odpovědi. Jestli likviduje mšice, tak jen ať si tam je, mšic tam má stádo na dosah ruky. Tak šup šup na ně. Díky.
Cernani okraju listu, 9.7.2010 Obsahuje fotku
Asi takto? :
Copak je to za škůdce?, 9.7.2010 Obsahuje fotku
Copak je to za škůdce na jabloni (vypadá to podobně jako larva mandelinky bramborové). A jakpak s ním naložit?
Hlíva pěstovaná na kostce substrátu, 25.4.2010 Obsahuje fotku
My máme stále problémy s hlívami z těchto "igelitových kostek". Zkoušíme to již počtvrté a stále bídné výsledky. Poradíte někdo? Většinou napoprvé vyroste poměrně velký trs a z ostních otvorů vykouknou náznaky plodnic. Ale kromě toho jednoho trsnu... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 17.8.2009
Jo, tak k tomu křováku Homelite.. nakonec to byla, k nevíře, ta svíčka. Jelikož jsem nesehnal náhradní a jinak si s tím nevěděl rady, tak jsem s křoviňákem zajel do servisu. Chlapík všechno prohlídnul, píst OK, vyměnil svíčku a hned křovák naskočil.... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 14.8.2009
No svíčka... po delším startování byla vlhká, trošku zakarbonovaná tky byla. Vždycky jsem ji vyčistil, seštěloval mezeru... občas to pomohlo, občas ne. Jiskru hází. Původně jsem to tipoval na ní, když to nechtělo startovat. Ale při posledním pokusu,... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 13.8.2009
Tak ani po 4 hodinách vychládání nenaskočil. Takže jsem ještě vymyl nádrž čistým benzínem, namíchal čerstvou směs, opálil a očistil svíčku. A hle  - naskočil. Jenže nešel do otáček. Jakmile jsem chtěl přidat, začal se dusit a konec. Tak znovu... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 13.8.2009
Rád bych ještě jednou otevřel tuto nedávnou diskuzi. Mám podobný problém s křoviňákem Homelite, jen bez onoho zvýšení otáček před zdechnutím. Rok starý stroj, rok dobrý, až dnes. Po hodině práce mi došel benzín v nádrži. Takže jsem dolil (stejná směs... celý příspěvek >
Zcela opadané listy, 20.7.2009
Co poznám podle té kůry? Jestli je po ní? Očkování asi nezvládnu, v okolí žádného očkaře neznám. Počkám do jara, jestli obrazí, příp. to zkusím s jiným stromkem znovu.
Zcela opadané listy, 20.7.2009
Hmmm, tak máte pravdu. Skutečně obrazila podnož. Takže meruňka je asi v háji. S podnoží moc parády asi nenadělám. Nebo je šance,, že by meruňa na jaře obrazila?
Opadané listy angreštu, 19.7.2009 Obsahuje fotku
Od známých jsme si nechali koupit 2 stromky angreštu (1 zlatý, 1 červený). Provizorně byly pár týdnů u nich zasazeny na záhonu. Těsně, než jsme si je vyzvedli, chytli plíseň, takže je známí ještě ošetřili postřikem. Asi den na to jsme si stromky... celý příspěvek >
Zcela opadané listy, 19.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Na jaře jsme zakoupili meruňku (Karola). Týden po zasazení ji začaly zavadat lístky, nejprve pár pak všechny, pak zhnědly a nakonec celá meruňka opadala. Už jsme se s ní rozloučili, když asi před měsícem zase obrazila, ale až dole na... celý příspěvek >
zkusenosti s Homelite HBC 45SB, 14.9.2008
Tak HomeLite fakt děs. Jak jsem psal před časem, tak po půlhodině sekání s novým strojem se mi rozlítla celá strunová hlava. Hned jsem uvědomil prodejce a on, ať jim zašlu sér.č. sekačky, že dle toho mi přímo dovozce (fy. Garland) pošle novou hlavu.... celý příspěvek >
zkusenosti s Homelite HBC 45SB, 12.8.2008
Mně se rozpadla (roztrhla) hlava po cca 1 hodině prvního sečení. Hned jsem volal prodejci a on chtěl jen vědět zn., typ a sér. č. a že mi výrobce pošle novou. Ani tu starou nechtěli vrátit. Zatím je to v jednání, tak se uvidí, jak to dopadne.Ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika