Příspěvky uživatele - 184.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.8.2009
co to znamena VYPLATI? nevim jak pro vas ale pro mne pomer cena/hodnota a na to jake jsou ty pily "hodnota" je jejich cena hoodne vysoka (nesmite uvazovat cenu s 50% slevou na kole stesti- takovou cenu totiz vetsina lidi... celý příspěvek >
Drtic/stepkovac Al-ko new tec 2400 - zkusenosti, 25.8.2009
Tak jsem si poridil (taky trochu v navaznosti na jedno kratke lec kladne hodnoceni zde na diskuzi) tento rotacni stepkovac a vcera pri praci - kdyz jsem se zase nastval- jsem si slibil ze v ramci lidske sounalezitosti "zachranim"... celý příspěvek >
Kde vyraba Dolmar, 5.8.2009
no jo brandingu a kecum o kvalitni vyrobe v evrope uz dneska veri jen joudove... vono je rozdil jestli te zajima odkud je na pile sroub nebo odkud je treba motor... rozebral sem partnera a na motoru bylo ze je z ciny... uz vidim jak se timhle nekde... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika