Příspěvky uživatele - 223.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popínavá dřevina na svah, 30.7.2009
Zdravím, chtěl bych poradit, mám k sousedovi velmi prudký asi 150 cm svah. Trávu tam mít nemohu protože sekání by bylo nemožné. Proto připadá v úvahu nějaká popínavá dřevina do svahu která jej zároveň zpevní. Nemohli by jste mi poradit něco co... celý příspěvek >
Plazivku na pletivo ale bez bobulí, 26.3.2009
Dobrý večer, děkuji za radu, je to určitě inspirativní, ale je to spíše jedna z věcí co bych tam dal. Ale já potřebuji pokrýt pletivo na levé i pravé straně zarhady, cca 40m. A to myslím by nešlo z této rostlinky. Potřebuji něco co se bude... celý příspěvek >
Plazivku na pletivo ale bez bobulí, 14.3.2009
Zdravím, chtěl bych nechat pletivo které mám se sousedy z leva a z prava "olézt" nějakou rostlinkou. Samozřejmě čím rychleji tím lépe. Jediný požadavek který ale mám je že nesmí mít bobule. Protože máme plno známých s malými dětmi a nerad bych aby... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 19.6.2008
zdravím, taky jsme letos začli na žulovém kameni grilovat a můžu potvrdit, že lepší maso z grilu jsme ještě nejedli.Zatím zkoušíme jenom různá masa a topinky.Palačinky by nás nenapadly, ale zkusíme.Jenom se kámen hned po prvním grilování mírně... celý příspěvek >
zalévání rezavou vodou, 31.7.2007
Zdravím pánové, docela jste mě už uklidnili a přesvědčili, barel si necháme a vodu z něj budeme používat k zalévání i nadále. Díky.
zalévání rezavou vodou, 30.7.2007
Nerada používám i chemii, ale jinak nic nedozraje, jasně, chápu, že ta zálivka rezavou vodou je menší zlo, ale jenom jsem chtěla vědět, jestli vědomě neškodíme i sobě. Děkuji za příspěvky, koukám, že vás to pobavilo a to mě těší. Díky.
zalévání rezavou vodou, 29.7.2007
Zdravím,nejde mi ani tak o to,kdo má pravdu,ale nerada bych v době,kdy se všechna zelenina musí chemicky ošetřovat,aby se člověk dočkal nějaké úrody,ještě situaci zhoršovala nevhodnou zálivkou.Díky.
zalévání rezavou vodou, 29.7.2007
Dobrý den pane,ráda bych věděla,jestli jste v téhle věci odborník,nebo jenom soudíte podle svých zkušeností v zahradničení.Děkuji 
zalévání rezavou vodou, 28.7.2007
Zdravím, právě se s manželem dohadujeme, jestli je rozumné zalévat zahradu a záhony rezavou vodou z rezavého barelu. Já trvrdím, že to asi nebude úplně v pořádku a tyhle odpovědi, co jsem si přečetla, mě moc nepřesvědčily. Ráda bych znala odpověď od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika