Příspěvky uživatele - 216.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trativod, 6.6.2014
Dík za podnět.
Trativod, 6.6.2014
Děkuji za odpověď. Udělám to tak. Geošku mám koupenou, tak jen sehnat nějaký štěrk a vyhrnout si rukávy.
Trativod, 6.6.2014
Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit. Obnovuji starý trativod. Tzn. vše vykopat, nasypat nové kamení. Zakrýt geotextilií. Jenže nyní kardinální otázka. Stačí kamenivo jen zakrýt shora geotextilií, anebo bych měl vsakovací jámu napřed vystlat, pak... celý příspěvek >
Chata - septik, trativod, 2.6.2014
Ze zemního filtru to můžete normálně pustit do trativodu. A že jsou náklady v desítkách tisích? To je jasné, co vyjde dnes levně? Zatím to řeším, jak říkáte. Bakterie, občas fekál. Právě na zítra ho mám objednaný. Jsem zvědav, o kolik mě zase... celý příspěvek >
Chata - septik, trativod, 31.5.2014
Klid, jen žádnou paniku. Já to mám na chatě stejně, a se mnou další tisíce chatařů. Neviděl jsem nikoho, kdo by to po roce 2008 nějak přebudovával. proč je lepší tříkomorový septik? Kal má víc času na odehnívání. Doporučuji do septiku přidávat... celý příspěvek >
Střešní krytina na dřevník, 8.4.2014
Dík za reakci. Eternit už se dneska nevyrábí kvůli azbestu, už je jen jeho neazbestová modifikace jménem cembrit. O tom, že je to levné pochybuji. Občas měním rozbité hřebenáče na střeše chalupy a jsem vždy v šoku, co takový jeden blbý hřebenáč... celý příspěvek >
Střešní krytina na dřevník, 8.4.2014
Dík za reakci. No, právě že to je moc pracné. Levněji ve vztahu k odpracovaným hodinám vyjde možná cokoli koupeného.
Střešní krytina na dřevník, 6.4.2014
Dobrý den. Nemohl by někdo poradit levnou krytinu na dřevník? Měla by být samonosná (ne lepenka), o rozměrech asi 5x1m. Za případnou reakci děkuji. Jiří.
Čištění demižonu, 4.10.2012
Já používám Savo original (vhodné pro dezinfekci např.studní).Napustím demižon vodou a několik deci sava, podle množství usazenin.Na druhý den demižon jako nový, bez zdlouhavé práce.Stačí vypláchnout vodou.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 19.7.2012
V Kunovicích Fruta byla a vyráběla se tam např.,,Kunovjanka,, která se hodně používala do bramborových salátů. Další Slovácká Fruta byla i v Uherském Brodě.
Dursban, 8.7.2012
Dursban jsem používal jako účinný prostředek proti krtonožkám. Již se neprodává, po zákazu EU. Obdobně dopadl i prostředek Basudin, taky na krtonožky. Byly to požerové a dotykové jedy. Aplikoval jsem je buď posypem na povrch nebo do krtonožčích děr.
Invazivní rostlina - plevel? (čtyřlístek - jetelíček - šťavel?), 9.7.2011
Zdravím. S tímto plevelem jsem zatočil.Zkoušel jsem všechno možné, ale zabral pouze výrobek Agrofit kombi 9+6 ml.Obě skleničky se mají vylít do 4.5 litru vody.Já jsem vylil půl skleničky s každé do půl litru vody, postříkal a za týden bylo po... celý příspěvek >
Kde sehnat kameny na skalku, 4.5.2010 Obsahuje fotku
Posílám fotku mojí zídky. Je to pískovec z dolu Bzová. Nechal jsem ji udělat bagrem na zpevňování říčních toků. Myslím, že i když voda teče jen když prší, tak je povedená.
Nekvetou mi orchideje, 4.5.2010 Obsahuje fotku
Názvy neznám, jsou to obvyklé typy v květimářství. Teploty jsou normální v rodinném domku. Okolo 20ti stupňů.
Nekvetou mi orchideje, 4.5.2010
Potřeboval bych poradit, jak donutit ke kvetení naše orchideje. Viditelně nestrádají. Přirůstají nové listy, ale po odkvětu už nic! Sem tam hnojíme. Se zálivkou jsme opatrní. Jsou umístěny na kuchyňském okně, směr severo-západ. Pod oknem je dřez.Máme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika