Příspěvky uživatele - 171.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tipala, 18.8.2018
zahradník Milan Dobrý den. Asi před 20 lety tchán dostal od známého žluté trnky. 5íkal že je to Kozlinec. Nedalo mi to a zjiš´toval jsem co je to za odrudu. podle listů a plodů je to Tipala. Kuúodivu se Tiala šíří odkopky a odolnost vůči šárce je... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 8.4.2010
Každopádně bych si radči koupil starího zetora, než nový čínský zgarb.Je to smutné když do zemně s takovou tradicí ve výrobě traktorů někdo dováží takové střepy.Horší na tom ale je že si ho blázen koupí. Zdraví Zetorák.
Malotaktory Jinma, 13.2.2010
Opravdu jsou krásné rady od lidí, kteří si koupí čínský traktor a najezdí s ním pár desítek hodin a už jsou odborníci přes malotraktory.Hodně pochybuji o kvalitě těchto traktorů a o tom že za pár let nebudou N.D.je 100%.Protože na čínské traktory... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 28.1.2010
Mám skušenosti s čínským traktorem yuki.:slabota" jeho následovník jinmma je vpodstatě to samé.Již dnes na juki, velký problém sehnat n.d.Pokud poznáte rozdíl mezi čínskou motorovou pilou a značkovou pilou.Proč to nepoznáte u malotraktoru.Ovšem... celý příspěvek >
Motor jikov, 26.7.2009
mám motr jikov dvoutakt JIKOV 1454 VAPE DV mně chcípá, teda jede chcípne, za chvíli až se naplní karburátor tak jede, nevím jak na to co může být s tím karburátorem. Víém že je to v zásobování palivem, když je méně palivy v nádrži motor nejede jako... celý příspěvek >
Motor jikov, 26.7.2009
to stejné mi to dělá taky, mám pocit že je to v karbecu
Blahočet stepilý, 1.12.2008
Děkuji vám za váš příspěvek. stromek který mám doma má již asi tak 20 let má 2m a dost nás utlačuje Vegetativně jsme zkoušeli množení, bohužel již kořenící rostlinu nám poničil náš kocour
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 1.12.2008
vím že to tu nepatří, ale chtzěl bych se zeptat mám blahočet chilský, ale kiltivar pokojový a chtěl bych vědět jestli se dá množit vegetativně. Chtěl bych si zkusit vypěstovat blahčet ze semínka, mám možnost zakoupit semena z Anglie. Neví někdo z... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika