Příspěvky uživatele - 130.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kopr, 3.1.2016
Že by už v Itálii zapomněli na kopr? Wikipedie: "Řekové a Římané, kteří ho na svých výpravách přinesli až na sever Alp, ho pojmenovali 'anethon'. Roku 812 Karel Veliký, vědom si jeho kulinářského i léčivého významu, nařídil pěstovat kpr na svých... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 21.12.2011
Dobrý den všem, můžete prosím někdo upřesnit v kterém místě měřit páry? Přestupníková trubka stoupá od klobouku kotle pod nějakým úhlem nahoru, potom jde kolmo dolů (cca 40cm) do talířového chladiče.Kde je to optimální místo pro měření?... celý příspěvek >
Choroba révy, 13.8.2010
Dobrý den, mám stejný problém, proto se chci zeptat, zda má ještě smysl v tomto stadiu provést nějaké chemické oštření, popř. jaké. Jsem v podobné situaci jako tazatelka, k vinné révě jsem se dostal náhodou a je stará minimálně 30 let. Odrůdu... celý příspěvek >
Křovinořezy mcdillen, 12.8.2010
Všechno je "věc názoru". Znám dokonce i živnostníky, kteři na profi práci používají levné nářadí "alááá Globus". Podstatná věc je záruka, kterou toto zboží nikdy nepřesáhne, takže je každého 1/2 až 1 rok nový kus. Že se musí s pokaženým zajet?... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 12.8.2010
Na tento názor se dá reagovat snad pouze "poklepáním na čelo". Vždyť tady diskutuje pouze s jedním, který má zřejme notnou dávku zkušeností a vlastní bohatou praxi. Mám v práci kolegu, který dělá opraváře telefonů a elektronických ústředen,... celý příspěvek >
Zapalovací svíčka, 12.8.2010
každá dobrá rada je "nad zlato", ale když si bude opisovat to číslo ze svíčky, stačí si připsat označení pily, potom se stačí ve Stihlu zeptat, zda uvedený typ je určený výrobcem na tuto pilu. Včera jsem kupoval ve Stihlu svíčku na křoviňák... celý příspěvek >
Přesazení orchideje, 10.8.2010
Určitě ne.Zkusila jsem to a sice roste, ale shodila květy a staré listy uschly. Teprve teď to je asi po 3 měs.začala vyhánět nový lístek, takže určitě ne!!!
Živý plot u panelového domu, 27.7.2010
Dobrý den. Prosím o radu. Chtěli bychom zřídit u panelového domu živý plot, ale nevíme jaké jsou nejvhodnější sazenice a zda je lepší výsadba do plachty s mulčováním nebo obyčejná výsadba. Plot bude zasazen z obou stran dvojdomu po obvodu 4 menších... celý příspěvek >
Vhodné sazenice pro živý plot, 27.7.2010
Dobrý den. Mohl by mi prosím někdo poradit? Chtěli bychom zřídit u panelového domu živý plot, ale nevíme jaké jsou nejvhodnější sazenice a zda je lepší výsadba do plachty s mulčováním nebo obyčejná výsadba. Plot bude zasazen po obvodu... celý příspěvek >
Želva v jezírku, 19.4.2010
V letošním roce plánuji do svého jezírka umístit vodní želvu, proto bych touto cestou chtěl poprosit o zkušenosti, jak máte zabezpečeno aby želva nemohla opustit jezírko.Předem děkuji za rady. Zdeněk
Lavicka, mostik - nakup, dily, skusenosti, 16.4.2010
Podívej se na barvu Bisyl, ale nemám s tím zkušenosti.
Kmitací pila, 12.12.2009
Náhradní díly například k pás.brusce od Parkside jsou stejné jako k zelený p.brusce Bosh. Teď jsem kupoval řemínek a páčku na napínání pásu.Údajně je to dělaný podle jejich licence, ale za jiný peníze 
Zbytky postřiků na plodech, 13.10.2009
Bušek ani Karel s tímto problém neměli - houbové nemoci se vyskytovaly zatím pouze v Americe, která v té době ještě nebyla objevena.
Reva ve skleniku nerodi, 7.10.2009
Zda kvetla je dobrá otázka, která mě taky během pročítání příspěvků napadla. Ale pokud ano, může být problém i v tom, že ve skleníku, který je nevětraný, pyl dost špatně přelétává a při zvýšené vlhkosti se také stává, že čepičky na poupatech... celý příspěvek >
Neroste a neroste, 29.9.2009
S granulovaným hnojem nemám zkušenosti, ale myslím, že horší nebude. Chce to vyzkoušet - nic tím nepokazíte. Z koňského hnoje jsem vždy měl a mám strach. Když se neodhadne ředění, je to pak vynikající herbicid.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika