Příspěvky uživatele - 9.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 19.7.2009
TJ 6,5     Dobrý den, mám prosbu teče mi gufero na hřídely která vede do převodovky (mrkev) nemáte někdo zkušenosti s opravou, a neznáte číslo gufera? Mám zamaštěnou lamelu takže jsem nepojízdný.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 4.6.2009
Nazdar pánové prosím vás nemáte někdo jakékoliv manuály nebo technické příručky ke stroji JT 6,5.Zkuste to dát do diskuzního fora.
Servořízení od p. Kohoutka, 24.2.2009
Dobrý den pane Kmente děkuji za radu ohledne radlice na sníh a předního závěsu. Mám ale strach že když narazím rohem radlice třeba do obrubníku tak se závěs v převodovce ulomí.Může se to stát?
Servořízení od p. Kohoutka, 23.2.2009
Dobrý den nemúže mi někdo poradit jestli se dá zapojit nějaké nářadí do předního závěsu u stroje JT 6.5 např. radlice na sníh.Děkuji Petr.          
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 21.2.2009
Dobrý den nemá někdo z vás vyrobenou radlici na sníh?  Vydrží to ten závěs co je vepředu.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 20.2.2009
zajimalo by mne kde se dají sehnat ta závaží do kol.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika