Příspěvky uživatele - 37.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím přistínit jezírko, 7.9.2009
Nejlepší stínění jsou listy leknínů, tam investujte a vytvořtě nejlepší podmínky. Nebojte se pokrýt hladinu ze dvou třetin. Hlavně pokrýjte nasluněné břehy, ty severní.   Stromem na jih od jezírka toho stínění moc nezískáte.  Spojte... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 6.9.2009
Klidně pošte fotky. Každý den prát fitry asi není ideální.. jen se zeptám, vy tam máte opravdu,,molitany,, ta co jsou z nich madračky do postele?? (to pak znamená keždodenní čištění)  Jak velké je vaše jezírko? a jaký máte filtr??  Nebojte... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 31.8.2009
Řasy stejně vedou. V jezírku je čistá voda ale řasy jsou také čisté. Jednou je jich víc a pak zase méně. Zkouším různé výluhy z dostupných surovin ale nejlépe zatím funguje ta rašelina. Jeji účinky jsou krátkodobé ale to jsou vlastně i jiné... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 22.8.2009 Obsahuje fotku
až to bude vypadat takto :-)))
Řasy v jezírku, 22.8.2009
Ale čtu, ,,je nutno snižovat,,  na co to je odpověď???  to je jasné ale jde o to že se řasám v nějakém prostředí přestává dařit. Myslel jsem že to někdo napíše..  Jedna věc snižovat živiny ve vodě. A druhá je,... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 21.8.2009
No tak to je jesné s těmi živinami. Ve které vodě se víc daří řasám? Ve vodě 5pH nebo 8pH   ??   
Řasy v jezírku, 20.8.2009
Nerozumím této odpovědi. živiny by snad měly v jezírku být. já si myslím že PH má vliv na růst řas. Můžete to prosím vysvětlit??
Řasy v jezírku, 19.8.2009
No 100m3 je ut pekné jezero..  Na rozpadlou řasu je ta rašelina už zbytečná ta se dává na (okyselení) vody. To by chtělo občas změřit. 
Řasy v jezírku, 18.8.2009
Tak to se mohlo stát hodně věcí.  Myslím si že ve vodě definitivně došly živiny, nebo se změnila kyselost tedy struktura vody.  Máte tam ryby?
Řasy v jezírku, 16.8.2009 Obsahuje fotku
Ta řasa co barví vodu do zelena, ta se likviduje UV lampou. Naše jezírko bylo průhledné za 4dny. Viz fota. S uhlím mám zkušenost takovou že fungujedobře, ale krátkodobě. Slámu jsem založil v pátek. Voda se zbarvila do hnědorezavého nádechu. Tak čekám... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 14.8.2009
zkuste FD3 dakr, hydropojezd s možností zapojení sedáku. sněhové frézy a dalších věcíííí...
Řasy v jezírku, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Ta řasa zase nedovolí zakalení vody, při koupání. To je jedna jeji výhoda. Jinak na její potlačení se mi líbí použití slámy nebo uhlí. Pro rychlou likvidaci jsem použil opravdu ten kartáč, trochu ty rovné místa ošurovat, pak jsem použil kyslik a... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 10.8.2009
Pavel T. ve vedlejším vlákně se zmínil o rozkladu slámy a přirovnal ji k rozkladu pilin, tedy asi uvolňování celulózy. U dědy byla v provozu jen kadibudka. V kadibudce byla vždy krabice s pilinama. Každý účastník měl za povinnost svůj příděl lehce... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 10.8.2009
Kyselá voda určitě kyselá ještě nebyla.  Prvním měřením bylo 7,6za 5dní bylo 7,2. to byly řasy na ústupu a byl týden klid. pak zase vyrazily. Poškrábal jsem je kartáčem, na druhý den jsem posypal kyslíkem, jen mělčiny, povysával a... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 7.8.2009
Před 14ti dny jsem založil do filtru uhelnou drť. Řasa se zastavila a 80% se rozpadla. Pak byl klid a před třemi dny řasy opět přirostly na mělčinách a to celkem hodně.  Na kameni co tvoří splav řasy vytvořily takové provazce. A to asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika