Příspěvky uživatele - 57.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Durancie, 18.7.2009
Dobrý den, také mám durancie asi 22 let staré a rodí velmi pěkně. Dříve mi rodily ob rok ale po zimě je vždy zastřihnu a teď už rodí co rok. Chce to postřik proti pilatce před květem a v malém plůdku a pak se budete mít na co těšit.
Plíseň na angreštu, 14.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na zahradě pár keříků angreštů a mám problém s nějakou plísní na plodech viz. foto, nevíte jak se to dá odstranit, nebo jak tomu předcházet? Děkuji za reakce
Plísňová choroba na listech švestky "Gabrovská", 14.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech švestky "Gabrovská" se mi objevilo osychání, když se podívám blíže na list, vidím tam i nějaký druh plísně. Nevíte někdo, jak se to dá odstanit, napadá mě kuprikol 250, co myslíte? Zvláštní je, že je napadena jenom... celý příspěvek >
Poraďte co s tímle škůdcem?, 8.5.2009 Obsahuje fotku
Mám sad meruněk s švestkou který napadl škůdce postřik reldan nezabral a brouček dál spásá listy nevíte co na něj platí?
švestka - určení nemoci, 16.6.2008
Nejsem odborník ale podle listů bych řekl, že je to šarka a na plodu sem si všiml dírky tak tam asi ještě bude pilatka. Zkuste z jara postřik Calipso nebo Reldan a jestli nic nerodí tak asi vykopat a vysadit nejakou rezistentní odrůdu nebo zcela... celý příspěvek >
Problém s hrušněmi, 15.6.2008
Mám ten sám problém, nejhorší je, že nikde okolo ani jiná hruška není jak se mi to tam vyskytlo nechápu.  Ostříhám ty výhony ale jestli to tak půjde i další rok tak to nemá cenu... ještě připojim, že jsem tam našel i docela velké množství mšicí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika