Příspěvky uživatele - 72.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohnutá vývodová hřídel na TZ4K14K, 19.7.2009
ve hřídeli díra je, to ano. ale už není v kardanu. původně jsem ji chtěl vyvrtat, ale nemám dostatečnou techniku (středící vrtačky a podobně). ale děkuji za tip. na web se podívám
Ohnutá vývodová hřídel na TZ4K14K, 19.7.2009
Dobrý den, mám za tz4k14k rotavátor. násuvný díl kardanu na hřídel traktoru nemá zajištění proti posunutí (jak je běžné u velkých traktorů) ale od pána, od kterého jsem to kupoval mi bylo řečeno, že je to v pořádku a že se mu s tím nikdy nic... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 18.7.2009
Názor, s nímž se naprosto ztotožňuji. Příklad za všechny: motory z Tučianských strojáren n.p. v Martině (Zetor je dával do Krystalů a ruská armáda do tanků, kde jsou stále v aktivní službě). jsou dělané tak, že blok motorů vydrží zásah... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 18.7.2009
Ano, je mi jasné, že pokud zařadím dvojku, změním rychlost kosy vůči pojezdu, ale zkuste si to :-) Reagoval jsem tak na příspěvek hosta 103.94 "nastavit rychlost pojezdu vůči kose" (=u emefky věc nemožná. pominu-li návrhy jako zařadit II. tak ani... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 18.7.2009
Dvojka je u "emefky" rychlost pouze cestovní :-DDD Opravdu bych vás chtěl vidět, jak sečete na dvojáka! Bylo by to jako ty komické zrychlené filmky :-DDD Jinak, to, co píšete je vše pravda.
Křovinořez Al-ko FRS 4125, 18.7.2009
poměr 1:25 se běžně užívá u vysokootáčkových motorů (čímž křovinořez je) s neušlechtilými oleji (M2T-nedoporučuje se, neboť tento olej má sklony ke karbonizaci. po delším čase se karbon uvolní a dovede doslova rozmlátit kliku). 1:50 se míchá s oleji... celý příspěvek >
Skúsenosti s rotavátorom k TZ4K14, 16.7.2009
Zdravíčko. Na písčitých půdách snad ani rotavátor nepotřebujete, ne? Ne, teď vážně: rychlost náhonové hřídele je pouze jedna a je dostačující i na težších půdách. Spíše bude problém ve správném zařazení všech pohonů. Pokud máte pocit že se točí velmi... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 16.7.2009
Jenom se zeptám: bavíme se pořád ještě o žacím ústrojí k MF70??? V takovém případě by mne zajímalo, jak se dá nastavit rozlišná rychlost kosy a pojezdu. Prosím, neberte to jako rýpání, třeba existuje přídavná převodovka o které jsem neslyšel. Jen se... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 16.7.2009
kvalita pokosu nezáleží na délce lišty, ale jednak na nabroušení žabek, ale to je jen část skládanky, také je důležité aby lišta byla rovná (časem se přirozeně zprohne vlivem sil, kterými s lištou hýbe hlava-vyndejte lištu a koukněte na ni z boku a... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 16.7.2009
Také jsem uvažoval, že koupím za TZ4K14K rotačku, přeci jen těch kilometrů není málo. Ale mám strach, že ji nedokáže roztočit a když, tak s velkým opotřebením spojky. Mám zkušenosti s velkýma rotačkama a když jsem ji měl za velkým traktorem... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 16.7.2009
Já mám na obou stranách hadice normální objímku s polozávitem a nikdy s tím nebyl problém. Spíše jsem měl problém to povolit, když jsem potřeboval, a ne že by se to povolilo samo :-) JK
TK, TZ, MT, Holder, 15.7.2009
páka závislosti pojezdu je ve stredni poloze nezavisla na motoru (tzv. vypnutá). povytahnete li-li dozadu je to závislost pojezdová (se zapnutou zadní rozvodovkou je to pohon 4x4). Pokud je pohon vzadu vytažený (vypnnutý) je normální a logické, že se... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 15.7.2009
Teda, tak to je fakt mazec. Takhle zakouslej píst jsem ještě neviděl. Nicméně, mám MF70 od r.85, kupoval jsem ji tehdy novou ze Slovenska, protože u nás nebyla k dostání. Ale byl to zřejmě nejlepší kauf mého života. Má motor Jikov dělaný v německé... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru u terry, 7.7.2009
Zdravím, prosím vás o radu. Nedávno jsem se dostal k teře r.v. 73-74 přesně nevím (na každém štítku je něco jiného a u motoru jsem štítek nenašel). Nejsem úplně technicky nenadaný, troufám si říct, že se i docela vyznám, ale na tohle asi nestačím,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika