Příspěvky uživatele - 99.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zálivka rajčat a paprik, 3.8.2010
jj, to znám, soused to taky zkoušel... loni měl úúúplně všechny rajčata popraskaný :(bylo sucho a pak zapršelo... nezlenivělá rajčata nasála takové maximum vody, že komplet všechna popraskala... letos už zase zalévá :)
Proč uhnívají plody paprik?, 29.7.2010
obecně to může být vápníkem, moc zálivky či vlhký vzduch koukal jsem podrobně a mám pocit, že já tam vidím i nějaký vždy otvor! co nějaká housenka? mi to teď tak napadlo, třeba někdo bude vědět více
Česnek spletený do věnců, nebo copů, 28.7.2010
takže naskládat palice třeba do zavařovačky? a přiklopit a mít v pokojové teplotě a takhle vydrží přes celou zimu?
Černání paprik, 27.7.2010
stalo se mi to u jedné papriky ve skleníku, ta co byla u kraje skleníku, nejblíže sklu dal jsem jí pryč a píchnul tam lilek, tak uvidíme rozhodně to nevypadalo, že by se paprika třeba venku vzpamatovala, vršky byly jakoby spálené
Prosim o radu s rajcinami, 27.7.2010
Mirku já si v lékárně kupuji latexové rukavice, asi po koruně jsou myslím, po práci je rovnou vždy vyhodím a na ruce to v podstatě není cítit a nijak nevadí.
Recepty na cuketu, 27.7.2010
můj aktuální nej recept na cukety, fantastický salát/salsa k jakémukoliv masu, atd... lze udělat dopředu a podávat studené, nebo krájet ještě teplé a mít to jako teplý předkrm / přílohu / salsu potřebujeme MALÉ cukety, tj. 10-12 cm, jsou... celý příspěvek >
Černo-červená rajčata, 16.7.2010
ze zmíněných stránek objednávám semínka už pátým rokem, letos máme nejvíce sazenic odrůdy Black Plum, je to naše nejoblíbenější plus fantastická Green Zebra, výborné God Love a asi ještě 5 dalších
Bylinkové recepty - meduňka, 3.7.2010
do velké karafy dám meduňku a mátu plus pytlík černého čaje zaliju vařící vodou, ale jen aby to byla tak třetina karafy!!! necháme 5-10 min louhovat, pak med nebo třtinový cukr a citr. nebo limetková šťáva a dolít studenou vodou tímhle zalitím... celý příspěvek >
Dotaz na postřik, 28.6.2010
mšice nebo molice? to není těžké poznat :) ale zase máte postřiky, co fungují na obě potvory :) jahody buď konzumujte až po uplynutí OL po provedení postřiku a nebo je během postřiku něčím přikryjte, ne?
Choroba na rajčetech, 28.6.2010
a ty puchýřky jsou takové spíše kapičky co je lze některé i odloupnout, ne?
Okurky ve skleníku, 16.6.2010
špatně hledáte, tohle je TKANÁ! zadejte na google "koupit tkaná textilie" a hned vám vypadne několik obchodů a za 3 dny to máte doma!
Rododendron - kombinace chorob a škůdců, 15.6.2010
stejný problém u nás... zajímavé že pouze jeden rododendron ze tří co jsou vedle sebe
Okurky ve skleníku, 15.6.2010
koupil jsem tkanou v Bauhausu, byla na roli asi ve třech šířkách a délce myslím 5 a 10 metrů pak jsem jí viděl i ve dvou zahradnictvích, řekl bych opravdu běžná věc, event. stačí se zeptat a rádi objednají :) plus na netu na dobírku taky nebude... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 13.6.2010 Obsahuje fotku
Mirku, příští rok si opravdu kupte tu roubovanou okurku... přikládám foto, můžete porovnat s asi 3 týdny starou fotkou co jsem vám už sem posílal jsou to dvě sazenice vedle sebe, dole vidíte dnešní sklizené okurky, už jich bylo sklizeno cca. 15! v... celý příspěvek >
Jabloň postříkaná jarovou vodou - proti mšicím, 13.6.2010
to je ale běžně používaná zkratka i v návodech a popisech postřiků, to není můj výmysl... OL = ochranná lhůta (=za jak dlouho můžete plodinu nacpat do břicha)
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika