Příspěvky uživatele - 48.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zátěž křovinořezu, 28.5.2010
Každy rok pokosím křovákem 1hektar protože mám pole situované v prudkém svahu.Za těch 11-12 roku co kosím už jsem vyzkoušel kde co, tahže bych to schrnul asi takle ze začátku jsem taky použival strunu 3mm, spotřeba při zátahu na jeden den byla +-12l... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 22.1.2010
Tento konkrétní model vlastním od roku 2001 a každoročně s ním kosík 1-1.5 hektaru bez jediné závady krom výměny filtru paliva tak si obrázek udělejte sám.Napsat že ta a ta značka je šmejd je hodně jednoduché.
Pochlubte se svými altány, 5.8.2009 Obsahuje fotku
Záleží na tom jestli to chcete stavět na rovině nebo jako já v kopcí.Pokud máte rovou plochu tak ty železné uchyty stačí jen zabetonovat do země do díry hluboko aspoň 60cm.Pokud jste v kopci tak jako já tak jsem to řešíi obvodovou patkou ze... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 12.7.2009
Děkuji práce se dřevem je muj koníček který mě moc baví.
Pochlubte se svými altány, 12.7.2009 Obsahuje fotku
Tak se taky snad pochlubím naším altánkem který jsem od základu postavil jen svými silami za pomocí manželky a svých dvou synu(10a11 roku),ale musím přiznat že určité zkušeností a stroje na práci se dřevem mám, snad to někoho aspoň trošku inspiruje.
Servis Oleo Mac Praha, 12.7.2009
A co jako že jsme někteří spokojení, ja sem fakt rád že mi křovák jede jak má už pěknou řádku let.Pilu mám třeba Husqv.353 ale toho že jsem křovák koupil od OleoM. rozhodně nelituji.,ale je pravda že oba výrobky jsou z profi řady ať se to někomu líbí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika