Příspěvky uživatele - 26.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte sekačku na cca 300m2, 16.12.2011
Mám dost velké zkušenosti s různými typy a pro Vaše potřeby bych doporučil Honda HRG 465 C3 PDE. Nemá pojezd (jednoduchost=výhoda), nízká hmotnost 31 kg, vynikající motor. Pouze cena je vyšší (12500), ale ta odpovídá kvalitě provedení. Pokud... celý příspěvek >
Kultivator, 6.10.2011
PA 51 je jeden z nejlepších lehkých kultivátorů - rotavátorů na světě, podobný dnes nenajdete. Motor není sice z nejsilnějších, ale když se poctivě mění olej ve filtru vzduchu, vydrží neskutečně dlouho. Je určen hlavně do menších a členitých... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 8.7.2011
Brždění motorem - asi ji nevlastníte, když se ptáte. Když při jízdě z kopce necháte motor pod plynem a vlastní tíha stroje a vlečky vyvolá větší rychlost, než která odpovídá poloze plynové páčky a zařazené rychlosti, tak spojka zůstane zaseklá a... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 17.6.2011
Ano, živé závaží je také řešení - používám jej se sousedem při vyjíždění prudkého kopce do vinihradu. Ale nedoporučuji jej, poněvadž nadměrně zatěžuje nápravu (ložiska a poloosy). Mnohem lepší, tak jak jsem uvedl, je posílit závaží v kolech. Orební... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 17.6.2011
Problémem nebude výkon motoru, ale přenesení na zem - kola budou prohrabovat vlivem nízké hmotnosti Vari - byť s se všemi závažími. Řešení: dvojmontáž (zde to má někde na fotkách pan J.S.) nebo posílit závaží. Já jsem si k vnitřnímu závaží kol... celý příspěvek >
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 6.5.2011
Já bych si vybral podle sluchu - který zvuk by mi byl sympatičtější. P.G.
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 6.5.2011
Křovinořez Dolmar a čtyřtakt? Není ten motor nějaký japonec? P.G.
Ako najjednoduchšie dokosiť, čo kosačky nechali, 5.5.2011
Já používám aku nůžky, ale jen u obrubníků. Na větší plochy (např. pod drátěným plotem) se nehodí, zde používám strunovku - velký problém, že odlétávající tráva se přilepí na všechno okolo, včetně nohavic. Pochopil jsem dobře, že tento... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky do 15 tis. Kč, 4.5.2011
A co MEGA 5220 LKT?
Který (levnější) křovinořez je vhodný?, 22.4.2011
Kupte si ABG 430, te to sice čína -kopie staršího japonce, ale celkem spolehlivý. Kromě tohoto stroje mám i mnohem dražšího Dolmara. V porovnání má ABG mírně vyšší spotřebu a vibrace, což mi vzhledem k hoby použití nevadí. Jinak ABG se... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 6.4.2011
4.243 - máte absolutní pravdu. Jak jsem psal výše, nešený rotavátor za Agzat je konstruktérský úlet. Můj názor - kdo chce mít stroj univerzální, koupí si Vari, tu mám taky. Agzat s diferenciálem a uzávěrkou používám pouze s valníkem a pluhem. Dle... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 6.4.2011
Nemá cenu se přít, ale pokud neuznáte, že mnohem vyšší výkon a kroutící moment motoru GSV190 nemá vliv na opotřebení u šnekového převodu, který byl navrhován na původní motory Tera, tak toto téma opusťme. Základy mechaniky a materiálového... celý příspěvek >
Foliovník pouze na léto vysoký 3 m, 11.1.2011
Dobrý den! Prošel jsem si některé nabídky výrobců foliovníků, ale žádný nevyhovoval mým představám a požadavkům.  Chtěl bych na zahradě postavit foliovník pouze na leto (duben-září). Měl by být snadno rozebiratelný. Rozměry : délka cca 5... celý příspěvek >
Jednonápravový traktor firmy MAB nebo starší MT7-032 UNI?, 1.10.2010
K čemu ho budete používat? Já jsem sháněl něco solidního na dopravu z vozíkem a orbu malých ploch a tak jsem pořídil Agzat s diferenciálem a uzávěrkou s motorem Honda GSV 190. Osadil jsem jej pneumatikami 6x12 a je z toho vnikající stroj,... celý příspěvek >
Rýč, 29.9.2010
Možná můj názor pramení ze 35i leté zkušeností s rytím. Zvyk je zvyk. Nejlepší bude si před koupí jednotlivé tvary rýčů vyzkoušet. Na druhou stranu - myslíte si, že Fiskars má tyto tvarované rýče optimalizované pro klasické rytí velkých ploch, které... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika