Příspěvky uživatele - 174.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s výběrem malého traktoru, 6.4.2010
Nevím kde je hmotnostní či rozměrová hranice, kdy už je Téčko potřeba, ale oficiálně jej na velký traktor potřebujete. Rovněž schvlení traktoru, že smí na pozemní komunikace a také zaplacenou pojistku. Neoficiálně - nevím, jak je to u vás, ale u nás... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
No, nemyslím, že to musejí být nutně dealeři, MMCH, vy lobbujete za zetor úplně stejně ;). Třeba na nasetraktory.com proximy moc nechválí ani majitelé zetorů.
Zahradní traktůrek, 5.4.2010
1) No, je to HQ :-). Ten traktor je v podstatě stejný jako jonsered, a o jeden HP slabší pak i partner, poulain, mcculloch. Motor je Briggs s tlakovým mazáním, šasi je USA koncepce, takže pohodlný nízký posez, ale je z tenkého plechu, a namísto... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Podívejte se zde
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Původnímu tazateli: Ještě pár drobností. Malá hmotnost a krátký rozvor a rozpor malotraktoru snižují komfort jízdy, zejména při zátěži, a také na podélných a příčných nerovnostech (třeba na souvrati) kdy je potřeba s traktůrkem více zápasit. Další... celý příspěvek >
Zapalovací svíčka, 25.3.2010
Liší.
Pomoc s výběrem sekačky, 25.3.2010
Pro 125.41: Ano, naprosto vážně. Přední náhon je špatný vtip.
Pomoc s výběrem sekačky, 24.3.2010
Pohon předních kol je do svahu opravdu k nezaplacení. Funkčně asi jako bez pojezdu.
Elektrický kultivátor, 21.3.2010
Tak včera jsem zkusil prokypřit záhony. Šlo to dobře, pojezdová kolečka jsou stavěcí, byť trochu nešikovně, motor má sílu, ochotně a bez poklesu otáček zahrabe kypřič až po spodní kryt motoru, nicméně nejlépe se se strojem zachází tak do hloubky 12... celý příspěvek >
Slimáci, 20.3.2010
Přípravek se jmenuje ferramol, a je téměř nejedovatý. Jediné, co může milcům přírody vadit, je drastická smrt "nabobtnáním k prasknutí." U jiných granulí je to pro změnu rozleptání za živa.
Seřízení karburátoru u terry, 16.3.2010
Ložiska se neliší nijak, prostě koupíte slovenská ZVL se stejným číslem jako jsou na stávajících. Pokud jsou zapouzdřená (už jsem jiná nesehnal), tak se pouzdra vydloubnou třeba rýsovací jehlou. Ložiska jdou z karterů vyťuknout bez nahřátí. Mezi... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru u terry, 16.3.2010
S gufery bych vyměnil i ložiska, ať se do toho za pár let nemusí znovu.
Motorová pila Oleo-mac, 10.3.2010
Ten nadpis možná zbytečně dráždí, ale když si přečtete většinu příspěvků, možná zjistíte, že OleoMac tu nijak extra haněn není. Mně osobně se nelíbí prodejce a jeho praktiky prodeje a reklamace, s tím, že farm pily s plastovým blokem jsou nabízeny... celý příspěvek >
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 4.3.2010
Měl jsem doma oba typy, bez mechanické regulace, a nyní mám i s mechanickou. Přiznám se, že mi více vyhovoval systém bez mechanické regulace. Proč vám v hlavě neustále straší potřeba mechanické regulace? Sekačka je z výroby nastavena na optimální... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
76.106: Pak bych vám tedy měl věřit ;). Uvedený motor jsem našel, a znám jej jako Robot (asi dle názvu frézy), nikoliv Slavie. Takže tento principielně neznám, nehádám se, a co jsem řekl, neplatí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika