Příspěvky uživatele - 166.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit krtka, 22.6.2009
Zkoušel jsem svoje vlasy, psí srst, pepř, kočka nepomohla, zakopaná sklenice mi nepomohla, voda nepomohla, obsah septiku nepomohl, zaklapávací roura nepomohla... toť můj dvouletý marný boj.  Jeden člověk mi poradil 100% metodu. Zahradu... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 22.6.2009
...tak to vás musím pobavit svým zážitkem s touto otcovou metodou. Nevím kde vzal krtek 5 litrů hlíny a zahrabal mi celou láhev a přešel dále... Já se tenkrát tak naštval, že jsem tu láhev nechal tam kde je dodnes...
Jak se zbavit krtka, 22.6.2009
Hezký den. Mám osvědčenou metodu kleští - 2x do týdne úspěch. Najděte chodbu a udělejte šachtičku a to jen právě na kleště, větší nikdy nedělejte, aby se nemohly kleště v šachtičce překotit nebo uhnout, až bude hlodavec procházet. Chodbu můžete... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika