Příspěvky uživatele - 4.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vybírám vřetenovou sekačku, 30.11.2017
Přeju šťastnou volbu!!
Zvuk DSK 317, 23.11.2017
Ale je to divný. Na hliníkovém štítku je označení třeba MTP 317 vyraženo tak si nedovedu představit, jak ten štítek musí být ošúchaný. Navíc je zepředu pod motorem a celkem krytý, co by ho tak strašně zodralo? V roce 1993 se převodovky MTP běžně... celý příspěvek >
Zvuk DSK 317, 22.11.2017
Ano!!!  To je super rada!!!  Dejte tam piliny, třeba dubové, to bude mít šnekový převod radost, to už s ním motor ani neotočí. a Vy budete mít v tu ránu novou převodovku. Keci o pilinách jsou známé, a bylo to proto, aby se vymezila zubová... celý příspěvek >
Hecht 53 křovinořez - výměna struny v cívce, 31.8.2017
Ano, typem této struny jde točit jen správným směrem při navíjení. Jen je třeba začít značka na značku.
Hecht 53 křovinořez - výměna struny v cívce, 31.8.2017
Tazatel chce asi vědět, jestli se struna namotává po směru nebo proti směru otáčení!!! Tak mu proraďte!!
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.8.2017
Mohl by sem někdo dát náklady na skutečnou generální opravu motoru Honda GXV 160? A doufám, že pojem generální oprava je stále jen jeden a má pořád stejný význam. Co nejde renovovat - brousit apod. je teba dát nové jsem zvědav na jakou sumu se... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 23.8.2017
Já uznávám, že ten název může někoho popouzet, ale  - je záměna dvoutaktu za čtyřtakt EKO? Je motor za zvýhodněnou cenu? Pak by ten název mohl dávat smysl.
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 30.6.2017
Tak bavíte se zde snad o mytí ručně vedených sekaček, takže sekací ústrojí zahradních traktůrků, jejich ložiska a kladky,  bych vynechal. I u používání tlakové vody pro čištění krytu sečení ručně vedé sekačky je třeba používat hlavu a jestli... celý příspěvek >
Ako zvýšim otáčky a výkon motora kosačky VARI MP1 554s HONDA GCV 190 WSVQ, 5.6.2017
Prostě se může stát, že se najde motor, který není nastavený jak má a podle toho,  jaký stroj pohání. Proto je důležité znát hodnosty. Kolik je pravda a kolik má být. Starší popsaná sekačka může mít vyšší otáčky a z různých důvodů,  nikdo... celý příspěvek >
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 22.5.2017
Já nechci znevažovat odbornou práci servisů, ale "doseřídit" otáčky jde i doma a sám, jen je třeba mít trošku vybavení a povědomost o tom, kolik ten motor točí a když se mu přidává, kde tak zhruba s těma otáčkama jsme. "Na ucho" je nesmysl, Tři sta... celý příspěvek >
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 22.5.2017
Nevím co si představit pod pojmem "nový motor" protože jestli je koupen jako ND a dostrojen pro Agzat je docela možné, že je motor nastaven na 3100 ot/min. Z fabriky. Je třeba doseřídit. Běžná věc.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.4.2017
Zbytečně chytáte!! Vaši práci nikdo nezpochybňuje ani Vás osobně. Ale při tel. kontaktu s dotazem na termín kdy je možné přivést záruční opravu následuje otázka a co tomu je a odpověď na popsanou závadu je, to je benzínem snad dokážete pochopit, že... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.4.2017
102 230 asi chápu co jste chtěl spíše mezi řádky řáci, ale aniž bych teď jakkoli narážel na Vás musím říci, že někteří Vaši servisní "kolegové" jsou tak zralí na tyčkou po hřbetě. Už v telefonu totiž vědí, čím se "to" stalo. A co myslíte, že "to" je?... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.4.2017
Bezezbytku věřím tomu co jste napsal, ale třeba nádrže motorů nejsou uzavřené nádoby podle popisu. Musejí mít možnost nasávat vzduch při úbytku paliva provozem. Když k tomu přidám schopnost některých skladovat palivo v PET flaškách, pak bych se... celý příspěvek >
Vertikutator florabest, 3.4.2017
Překvapili jste mě přátelé. Už druhým rokem jsem si říkal, že bych si ten el. vertikutáror z Lidlu koupil a zase na to nedošlo a jak to čtu, dobře tak. Přitom nářadí z Lidlu jsem považoval za to kvalitnější čínské. Půjčuji si od rodičů velice podobný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika