Příspěvky uživatele - 48.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - kroucení výhonů, 22.6.2014
Já mám listy na kupovaných sazenicích rajčat také pokroucené a substrát mám svůj několik let starý ve skleníku. Mám spíše pocit, že to nebude substrátem, ale že jsem koupila rajčata, u kterých byl v blízkosti použit nějaký herbicit
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 9.6.2009
Mám na zahradě širší plochu která je po mírném dešti podmáčená, snažil jsem se vyhloubyt a seatavit vodní plochu ale voda se po nekolika dnech vsákne.Muže mi někdo poradit jak svařit a čím jezírkovou folii pro pevný svár a jakou folii použít všem... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 5.5.2009
Aha, tak jsem si tu diskuzi procetla jeste jednou poradne a koukam, ze jsem udelala blbost s tim substratem pro Papilionanthe a Neofinetia. Rhynchostylis jsem nechala viset jen tak a poctive ho macim ve vode, tak to budu asi muset delat i s temahle... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 5.5.2009
Dobry den, díky za odpověď. Jsem na to zvědavá, jak to půjde, zatím jsem na kůru dala to Dendrobium lindleyi. Papilionanthe a Neofinetia jsem umistila do derovane skorapky od kokosoveho orechu do koroveho substratu. Tak nevim, jestli je to takhle... celý příspěvek >
Escallonia, 28.8.2008
Nepěstuje někdo z vás Escallonii? Já jsem letos jednu zasadila, ale mám docela strach, jak zvládne zimu, chtěla bych ji trochu zakrýt... Za každou radu budu vděčná. Táňa
Albizia, 28.8.2008
No, ja ji mam prvnim rokem v Budejovicke panvi, tak jsem zvedava, na jare budu chytrejsi. Tana
zásilková zahradnictví, 28.8.2008
Tak mne docela pobavilo, ze s Konvickama maj takhle mizernou zkusenost vsichni. Taky nas vzali asi o 700, ale uz je to par mesicu a zlost skoro vyprchala. Jen je mi lito, ze se temhle podvodum neda nijak zabranit a na jejich katalog se chytaj stale... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika