Příspěvky uživatele - 45.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Životnost součástí zahradního traktoru, 25.9.2009
Pro pana 165 36 prosím pokud píšete o nekvalitních komponentech u traktorů co se dají koupit v POLSKU o dost laciněji podíval jste se vůbec někdy dál než za hranice svého okresu?Vždyt´jsou to ti samí smluvní prodejci firem jako u nás nebo si myslíte... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 22.9.2009
Tak nevím zdali Vás potěším, kamarád ještě toto nikdy neopravoval ale potvrdil mi správnost mé rady odskoušení za běhu motoru mezi vodiči a kostrou, jsou tam cejkem 3,jeden by měl být na zhasínání motoru a 2 od cívek na výrobu proudu, jeden by měl... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 20.9.2009
Zdravím 166 52 odhaduji že se pohybujete v domácí distrybuci zahradních strojů a jste nedůvěřivý k zahraničním obchodům, ale jsme už v EU tak platí jisté zákony i v obchodním styku, při nákupu v Polsku dostáváte záruční list se zárukou na 2 roky a... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 18.9.2009
Ano 118 24, vystihl jste to naprosto přesně-zkušenosti žádné a proto je u Vás všechmo levné šunt, já mám možnost používat a také používám obojí, jak drahé tak i laciné a z toho důvodu jsem se pustil do této debaty a neposuzuji věci dle toho jedna... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 17.9.2009
Tak zase zde probíhá boj o slovíčkaření, nikde jsem nepsal že míchám směs podle oka ale jelikož mám dlouhodobou zkušenost pro nelibost jiných s poměrem 1/35-40 tak používám léta původní lahvičku od M2T s vyznačenýma poměrama a při techto poměrech se... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 16.9.2009
Pro 3 83 jen malý poznatek z těchto for, asi je nečtete všechna nebo neůplně protože v mnoha příspěvcích jsem se dočetl že mnoho majitelů míchá směs pomocí injekční stříkačky a co se mého pohybu na tenkém ledě týče mám rád změnu a různorodost názoru,... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 16.9.2009
Zdravím Darku, jsem rád že jsem Vám mohl alespon´malou radou pomoci při odhalování závady, s tím dobíjením to asi bude už opravdu na autoelektrikáře, osobně jsem ještě neměl motor demontovaný takže nevím čím je motor vybaven ale mám kamaráda... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 15.9.2009
Nechci opět přispívat k nekonečé debatě ale trošku musím oponovat panu JS ale i souhlasit a to s tím na co byl původní dotaz, tzn.použití tyto techniky na neprofi účely=dostačující.Oponuji v tom že pokud si jde neznalý, technicky méně zkušený nebo... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 14.9.2009
Již jsem se zminoval vícekrát o svojich zkušenostech se stroji za pár šupů a jak pila tak ani křovák mě ještě nezklamaly, kupoval jsem je s vědomím že déle jak rok nevydrží a proto jsem jim dával pořádný záhul a ouhá šlapou již 4.sezonu bez jediné... celý příspěvek >
Jaký taktor na zahradu, 11.9.2009
Na Vaší váze vůbec nezáleží a Vámi uvažované značky jsou naprosto vyhovující, určitě se ozvou znalci co to budou hanit ale většinou to bývají teoretici co se něco někde dočetly nebo to jsou majetní lidé co si potrpí na komfort a na ceně jim až tak... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 6.9.2009
Takže opět trochu rozvíření, mezi majitely neprofes.je také spousta majitelů značkových pil ačkoliv nikdy neuvažovaly nad výkonem, nad využítím, nad cenou, nad vybracemi, nad šlachami ale prostě chtěly být in protože rady pořídit si dražší pilu... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 5.9.2009
I já Vás zdravím ač nemám u svého traktoru tuto vymoženost a ani ji moc neobdivuji pokusím se malinko přispět nevím zdali radou ale alespon´ zkušenosti s jinými stroji které měly obdobné zařízení.Nejprve bych oslovil nějakého autoelektrikáře protože... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 5.9.2009
Je to hezké počtení jak se jen a jen jaká koliv těžba nebo výroba paliv.dřeva převádí na značku, výkon,obsah motoru, délku lišty atd.ale nikdo zde nebo málokdo uvede svoji zručnost, pokud si někdo dělá pouze občas palivové dřevo tak asi nejde do... celý příspěvek >
Poměr oleje do benzínu, 3.9.2009
Zdravím, tak to vypadá že se zde rozvíjí opět nekonečná debata o poměru oleje, pilu máte starší i když nepoužívanou a bez toho abych si Vám něco dovolil doporučovat se přikláním k názoru že by jste neměl jít na nižší poměr oleje než 1:40 ještě lépe... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 1.9.2009
Pro pana 4939(původní tazatel) je to tady stále dokola někomu obyč pily vyhovují(jako mě) a někomu nevyhovují, neohlížejte se zde na tyto dohady a najděte si ve vyhledávači pily Partner, MC Culloch, Homelite a myslím že do 6000 kč nebudete vědět... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika