Příspěvky uživatele - 22.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Copak na tuto nemoc?, 5.8.2009
Oba vaše hlavní problémy jsou již zde na Zahradě.cz diskutovány. Proti mravencům se používá Chemstop, i když si myslím, že hlavními nabodávači jsou především vosy a sršni. Ťupky na plodech jsou strupovitost a ochrana proti ní je stejná jako u... celý příspěvek >
Tuli-tuli-tulipánek, 10.7.2009
... v tom případě by mohl být problém i v mělké hloubce výsadby a tulipány vám jednoduše vymrznou. Taky můžete zkusit moření cibulí před výsadbou v Previcuru.
Jak sázet česnek, 15.6.2009
Vzhledem k roční době to skutečně smysl nemá.
Řízky z vinné révy, 8.6.2009
A nechtěl byste tu čuňárnu trochu zpodrobnit. Mi totiž není jasné, jak může mít způsob rozmnožování vliv na rozšiřování živočišného škůdce.
Jak se zbavit molů, 2.6.2009
Příliš vám nevěřím, že nachytaní moly jsou z venku, potravinový mol nemá potřebu létat z kytky na kytku a i kdyby, všechny moly z venku nevychytáte.  Ano feromonový lapač je účinný a dobrý pomocník, ale bez základního pravidla "nedat jim... celý příspěvek >
Mrkev - nevzešla, 21.5.2009
Nejlépe bude, když zeminu s pískem promícháte a semínka s tímto zasypete nebo místo písku můžete použít i zahradní substrát. K výsevu bych již teď doporučil mrkrv pozdní.
Co zvolit, 14.5.2009
Buďte si jistý, že vyřadit můžete i ptačí zob. I ten je nutno stříhat i ze stran, nejméně dvakrát do roka. Vyřadit můžete v podstatě všechny rostliny, protože žádná neporoste podle vašich pokynů!
Tyrolské muškáty, 11.5.2009
Jen jestli to nebude spíš záviset na tom, co se komu podařilo doposud vypěstovat, než na tom, jaké se píše datum.
Jak se zbavit molů, 5.5.2009
... jen bych doplnil, že v napadené např. mouce, strouhance, koření atd. moli vytvářejí jemné pavučinky, přichycené i k sáčku, takže skutečnost napadení lze často lehce poznat.  Velmi dobrou prevencí je přemrazit vše a vše nově... celý příspěvek >
Ojedené zemiaky - že by krtonožka?, 20.4.2009
Viz diskuzi Krtonožka.
Skudci na balkone, 21.11.2008
Jako laik byste si mohla položit otázku, proč se vlastně vyrábí a používá chemie, když tu máme Biool, která hubí vlastně skoro všechno a ještě je ekologicky čistý.  Já bych na to odpověděl, že nelze věřit všemu, co je na výrobku napsáno,... celý příspěvek >
Co je to za Kvetinu, 28.10.2008
Foto je skutečně velmi špatné, no hlavně že se s tím ještě dovoláte, když předpokládám, že něco tak špatného snad ani fotoaparátem pořídit nelze. Květina mi připomíná Pepřinec (Peperomia), ale těch je okolo 1000 druhů, takže i kdyby to byla,... celý příspěvek >
Vysavač listí?, 28.10.2008
Vysavač listí? Na velkou zahradu naprosto nevhodné, na malou zbytečné. Jak už zde psáno, stejnou službu, ne-li lepší, mi udělá sekačka.  Ve velké zahradě (záleží na osázení) lépe upotřebíte foukání. Nevím jestli všechny vysavače, mnohé... celý příspěvek >
boulovitost kořenů zeleniny, 28.10.2008
Nejlépe bude, když si do vyhledávače zadáte "zelí s boulí", dočtete se vše. Podle mne je boj s touto chorobou velmi náročný a skoro marný. Vyžaduje dodržování jistých omezujících zásad a spoustu zbytečné chemie. Pokud pěstujete pouze... celý příspěvek >
Zalozeni travniku koncem listopadu?, 20.10.2008
Někdy to tu na Zahradě působí dojmem, že vyvrátíme doporučení odborníků i zkušenosti a odkazy našich předků. Jen bychom neměli zapomínat také na svůj odkaz. S dovolením bych začal: Na svatého Ondřeje, Barenburga sejeme. Kdo v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika