Příspěvky uživatele - 31.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody popínavé, 9.12.2009
Asi tak deset jahod na jedné rostlině, která se samozřejmě nepnula. Hloupost a reklamní tahák. Babička se nechala nachytat, ale rozhodně si nenechala vymluvit, že se prostě pnout nebudou...
Poraďte při výběru travního traktoru, 8.12.2009
Díky za příspěvek, Diskuze mám samozřejmě projité. Já hlavně nevím jestli koupit Karsit dvouválec (prý kovařina) nebo jednoválec Starjet (prý kvalitnější traktůrek). Lukajda
Řízky z vinné révy, 30.6.2009
Podnože v dobách socializmu měl každý vinohrad JZD (dnes rostou někde u plotu a mnohdy nejsou vůbec využité).Sehnat se dají od všech množitelú a šlechtitelských stanic - u Krausů v Mělníku, na Karlštejně na Moravě Ampelos-Znojmo, Šlechtitelská... celý příspěvek >
Řízky z vinné révy, 18.6.2009
Révokaz je škodlivý všade kde se ukáže, kde se vyskytne (nepřežije jen v čistém imummním písku).Je jedno jestli ve vinorodých či jiných oblastech - k nám (do tehdejšího Rakousko-Uherska) se dostal hlavně z Francie na počátku minulého století (a... celý příspěvek >
Řízky z vinné révy, 8.6.2009
Zdravím, jak si tak čtu tyto příspěvky, musím říci že se u nás rozmáhá nesprávné pěstování pravokořených sazenic.Za skutečné vinaře musím říci, že je to pěkná čuňárna !!! Roztahuje se tak mšička révokazu a dává se jí šance se množit a vinaři se... celý příspěvek >
Proč nestartuje sekačka?, 20.4.2009
Ahoj všichni, tak už jsem s tou zlobivou sekačkou posekal zahradu! Chtěla jen pořádně nabumbat - 2x jsem nastříkal benzín přímo do sání, párkrát zachrchlala a pak už si jen vrněla. Každé další startování bylo "na drc". Takže to nebylo tak... celý příspěvek >
Proč nestartuje sekačka?, 14.4.2009
Benzin tam jde, protože svíčka je vlhká. Jiskru jsem zkoušel, ale s pomocí ženy, ta nemá tu razanci při natahování startéru. Ale mám pocit, že právě nic nepřeskočilo. Tak teď nevím, do čeho vrtnout, abych poskočil dál.
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 26.11.2008
pomalu se pripravuju na prvni zkousku. Kamos mi dovezl olej do benzinu, no mumlal XPckova plna syntetika, nakonec je to Oregon polosystetika, za 180kc, cerveny. Noasi by to chtelo original Huska XP, vzhledem k tomu, ze jsem nekde cetl, ze XP oleje... celý příspěvek >
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 25.11.2008
Radku to jako ze maji emise na pilkach v usa nastaveny niz nez u nas? To bych se prave divil vzhledem k nejen tovarnam, ale predevsim autum, neco jako mereni emisi tam sice probiha, ale staci jen videt, co jim u aut leze z vyfuku... Bracha ma tu... celý příspěvek >
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 24.11.2008
podle mě těžko, možná leda jestli si každá značka vedla seznam svých kousků. dyk u aut sou rádi, že to konecne jaxtax rozbehli
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 24.11.2008
fakt je ten, ze me prodejce rikala, ze uz tehlech pil prodali asi 30 (!!) to by spis vypadalo na vybranej kamion nez jedna dve pilky vzaty z regalu, a ze obcas sou, a hlavne ze jeste dalsi budou.. skoro az prilis "fantasticky" nez aby to byla pravda
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 21.11.2008
Díky za odkaz, už jsem českej návod na netu našel, vytisklej a dobrý, myslím, že se v něm přeci jen něco dovím (je to můj první návod k pile). Že jsem ho k pile nedostal je věc jiná, je to totiž "bazarová" věc, pouze sestavená pila, bez krytu/klíčů.... celý příspěvek >
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 21.11.2008
Ještě otázka, kámoš co se takle motá kolem zahr. techniky říkal, že i na original sweden husqvy se davají čínské karburátory, a že obzvláště u 357ček se střeva karburátoru "sypou" (nevím, v jakým smyslu..). Setkali jste se s tímto někdo/někdy/někde?... celý příspěvek >
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 12.11.2008
zdar Radku, dik za odpoved! s tim poskozenim si taky rikam, ze kdyz se s tim neco stane, jsou to v podstate vyhozeny skoro 2tisice, kery se daj za "G" navic. stava se to casto, ze se zrovna tahle cast vybavy poskodi? A stoji to vubec za to? nebo je... celý příspěvek >
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 12.11.2008
ahoj, premejslim, ze si udelam k vanocum radost a poridim si pilku. Vykonove jsem se ustalil na H357 XP, jen dumam nad vyhrejvanejma rukojetema. Pilkou se nezivim, tedy nejaky kazdodenni zimni vykony neplanuju provozovat, no rikam si, ze "svezeni v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika