Příspěvky uživatele - 99.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postupné zakládání kvasu, 26.8.2011 Obsahuje fotku
Opravdu jste se trefil nějaké deci mi uteklo ale to jsem s Babičkou oželel.Teť po Čačanách se budeme věnovat Kanadě Stanley mám 5stromků hned uvedu foto:
Postupné zakládání kvasu, 26.8.2011 Obsahuje fotku
Ano taky jedna z možnosti ale já bych volil ty menší sudy tak asi 50sátky dobře se s něma manipuluje a jak jsem napsal, pak přelít do 220cítek, myslím že ten kvas to ani nepozná a co se týká toho škodlivého vzduchu po bouřlivém kvašení s tím si... celý příspěvek >
Postupné zakládání kvasu, 26.8.2011
Tak potom musíte zvolit jinou velikost bečky.Mi se tato metoda osvědčuje při zběru tak dvou kbelíku denně.Mám dva vzrostlé stromy Čačanky Veliké (Čačanská Najbolja nebo tak nějak).U menšího sběru volím menší velikost bečky a po bouřlivém kvašení a... celý příspěvek >
Postupné zakládání kvasu, 25.8.2011 Obsahuje fotku
Co se týče jak doplňovat 220 l bečku, moje praxe je taková že když mě začína předbíhat pěna tak na druhý den končím s dosypáváním zadekluju a čekám až mi cukroměr ukáže skoro 0.Tak to dělali můj Stařík, Děda,Tata a doufám že to bude tak dělat i... celý příspěvek >
Střih mladé švestky - konkrétně, 23.8.2011 Obsahuje fotku
Po x letech se mi vyplnila moje představa o pěstování korunky švestek Steanlaey.Okolojdoucí mé zahrady říkali že jsem stromkovrah.Teťkom se zastavuji a říkají.Děda Hary je dobrý ale já se cením na chvalitebný až výborný sami posuďte pár snímku tady... celý příspěvek >
Očkování Broskvoní, 16.7.2009
Tak co Broskvičkáři už očkujete, jsem nadržený jak malý ratlík.Mam krásné zdravé podnože od loňska.
Praskání plodů, 16.7.2009
Pane Skála, o pár vteřin jste byl rychlejší 100pro s Váma souhlasím tak to dělají ranné odrůdy já jsem tomu říkal broskev s masem(škvor).Hodně zdaru Děda Hary.Tak co hoši už můžu očkovat? Už mi škube rukami.Myslím tím broskve.
Mraveniste v travniku, 29.6.2009
Mám zahradu 1200m z toho 1000m sekám trávu,protože zehrádku mám v řetězcích, nebudu jmenovat.Jsme už starší, tak sekačku s pojezdem ještě zvládnu.Trochu jsem odbočil, věc se má asi takto: Vím že po deštích mravenci i lidé vynášejí rodinku do vyšších... celý příspěvek >
Podnože - očkování, 27.6.2009
Několik podnoží mi zbylo od loňska, byly příliž tenké tak je chci letos v srpnu přeočkovat.Jsou to semenáčky z pozdní bělomasé odrůdy nevím jak se jmenuje.Nejlíp by bylo je naočkovat přímo na místě a pak za rok přesadit.Mám s těmato semenáčema dost... celý příspěvek >
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 24.6.2009
Nechci vinařům kecat do řemesla ale mi se to jeví jako červená spála, je to houbová choroba která nakonec zničí všechny listy i plody.Mi už se letos objevila, postříkal jsem hatrickem a je pryč.Jenomže tento přípravek se přestal vyrábět, tak si... celý příspěvek >
Obaleč jablečný, 10.6.2009
Předevčírem jsem už provedl postřik Mospilanem uvažoval jsem jestli to nebylo brzi ale vidím že asi ne.Je to jeden z mála systémových přípravku který je na trhu, uvidím jak zabere.Na mšici zabral OK.Už dnes jsou výhony čisté.Dával jsem na... celý příspěvek >
Průsvitné Letní, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Slíbené foto Průsvitné Letní
Průsvitné Letní, 9.6.2009
Soused 80satiletý zahradkář mě požádal o diagnozu jabloně Průsvitné Letní.Stáří asi 30 let zákrsek.Asi před 3 lety Úbytek plodů.Výhony usychají listy vypadají jak pokrčené noviny.dokládám foto.
Řízky z vinné révy, 9.6.2009
Pane host 31,231.Píšete jak nesprávně pěstujeme pravokořenné sazenice vinné révy, rád bych věděl jak se dá správně vypěstovat pravokořennou sazenici.Pokud si chci za stodolou, jak asi tato diskuze vznikla, tak jak se dá tato sazenice vypěstovat... celý příspěvek >
Řízky z vinné révy, 8.6.2009
Má zkušenost je asi taková: U dvoulitrových PET-láhví seříznu vršek, propíchám dno a nasypám do nich normální žlutý písek.Vyzráté rouby sestříhám na 4 očka.Používám max.1 nebo dva rouby z jednoho výhonu(podle délky prutu, ke konci jsou už méně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika