Příspěvky uživatele - 40.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nepravidelny chod motoru Briggs, 22.8.2009
Než začnete nakupovat drahé díly, tak se podívejte na funkci toho omezovače otáček.(Regulátor)
Stavba drevene udirny (amaterska), 16.8.2009
Když ti to chutná tak s tím top.Pro mě je dub nevhodný.Když udím, tak teplým kouřem, který není skoro vidět.I ten je postačující.Nevyrábím chuchvalce čoudu nedokonalým spalováním.A to mám udírnu venku.Třeba tady je o dubu.
Stavba drevene udirny (amaterska), 15.8.2009
Samo, že to je lepší 80cm než 180cm dlouhý náhon.Na dvířkách do komína netrvám, musí se umět topit.Za čas přijdete na to, že teplý neviditelný kouř z dubu néééé, ale z buku, olše,višně plně stačí.Naco akmulovat nějaký dým.
Stavba drevene udirny (amaterska), 13.8.2009
Protože jste pracovitý a je s vámi legrace, tak určitě příští udírnu ve sklepě vyrobíte bez jediného kusu železa.Spodek z cihel včetně topeniště.Výška tak 40cm-50cm.Na to tu dřevěnou bednu.Sám jste přišel na to, že vzdálené topeniště je pro některý... celý příspěvek >
Klepání kosy, 27.7.2009
Zde
Kosa, 17.7.2009
No a já zas mám ostří k sobě.Kosu vždy vyndám s kosištěte.Asi jak se to kdo naučí.
Obsluha dvoutaktového motoru u křovinořezu, 5.7.2009
Já bych dodal, že 1litr oleje na 25 l benzinu se mi zdá moc.Jestli je pán laik, tak je třeba dobrý na počty.Já dávám 2%.Ne M2T.
Drtič, 26.6.2009
To vám závidím, že vám to řeže.Kolik to má odpracovaných hodin?Není to štěpkovač?Manželka má Atiku z MO /štepkovač./ Už jsem to tu psal.Když se provozem udělá vůle mezi unašečem převodovky a osou té frézy(Je to nejaký šestihran??),tak ta vůle nejde... celý příspěvek >
Kosa, 25.6.2009
Tak jsem to tu proběhl, a zjistil jsem, co tu je šikovných lidí.Není co dodat.Jenom si myslím, že jsem moc nečetl o úpravě nového (dřevěného)kosištěte.Vždyť nové není vhodné.Konec seřezávám šikmo.Abych se nemusel ohýbat.Naklepávač jsem zahodil jako... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 16.6.2009
Traktory, jak všichni víme, mají registrační značku a jezdí na technické prohlídky.Takový traktůrek, který nemá značku, protože se poslanci asi v roce 2002 nedohodli(značku a tech.průkaz měla mít i Babeta) tak ten bych bral jako Ss-somojízdný... celý příspěvek >
Mountfield nebo přes internet?, 7.6.2009
Tak z moutfieldu mám sekačku, motorovou kosu, vertikutátor,štěpkovač, pilku na větve.Ano tak dlouho mi trvalo, než jsem došel k názoru, že jsem s nimi skončil.Proč?No protože věřim tomu, co tu lidi píšou.Prostě všechno co se v záruce rozbije, tak... celý příspěvek >
Technika orby, 7.6.2009
Ano, nedělám to tak razantně to nastavení na menší záběr, aby jsem s tím musel zápasit.Jak jsem psal ten kultivátor Forschricht to na zahradě neutáhne.No tak mu trochu uberu.Přiznám se, že ani dělat řádky na brambory není žádný med.Někdy si ten první... celý příspěvek >
Technika orby, 6.6.2009
Nechci zasahovat do odborné debaty, ale proč by to šlo jen u čtyřkolového.Asi 20let mám jednoosý traktůrek s motorem Simson a každý rok orám.Samosebou, že mu nemůžu dát plný záběr a při tom je to vše originál s fabriky, orebné kola, závaží atd.Prostě... celý příspěvek >
Otáčky motoru Briggs, 24.4.2009
Přesně tak.Seká kdo má ruce, o všechno zavadí a pak půl roku sekáme na půl plynu než přijede strejda, kterej vám plíšek přihne zpátky.Nějak si člověk na ten zvuk zvykné a to je chyba.
jaký vertikutátor, 1.4.2009
Máme benzinový z Mounfieldu.Je to ležák.Dnes bych si ho půjčil.To je ta nejlepší rada.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika