Příspěvky uživatele - 26.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej v motoru a vzduchovém filtru sekačky - co s tím?, 24.6.2010
Můj táta měl podobné úsloví: když něco půjčíš, to je jako bys to zahodil.
Olej pro sekačku 4T Honda, 24.5.2010
Nelze říct, že se v něčem pletete. Pro podzimní výměnu u sekačky (u sněhové frézy je to obráceně) hovoří 2 argumenty. Po intenzivním používání během léta je už na podzim olej tak okysličený, že je významně snížena jeho schopnost bránit korozi motoru.... celý příspěvek >
Využití benzinu Speciál 91, 21.5.2010
Pravděpodobně vycházíte z údajů starých několik let. Od roku 2007 do května 2010 uvádí norma skladovatelnost čistého benziny do 95 oktanů bez ztráty kvality 4 měsíce. Sami výrobci motorů připouští pouze 3 měsíce. Kolik to bude od června se 4,1%... celý příspěvek >
Vari 4 Profi s motorem Honda GCV 190, 14.5.2010
Přikláním se k názoru pan J.S. Vlastním Ponny IIa od VARI, která má stejná řídítka a motor Honda GCV 160 a o nějakých vibracích nemůže být ani řeč. U tohoto stroje jsou řídítna pevně spojena se základovým plechem motoru, ale převod k převodovce... celý příspěvek >
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 12.5.2010
Možná se umíte dobře postarat o stroj. Pak je otázka, jestli jej dobře připravený nepředat na práci manželce.
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 12.5.2010
Plocháč je součástí rotavátoru u PONY II od VARI. K problému. Rotavátor se Vám zahrabe ze 2 důvodů. V kypré půdě máte těžiště celého stroje PŘED osou lopatek. Potom stačí přizvednout radličku v držáku a tím nakloníte rotavátor dozadu a dostanete... celý příspěvek >
Želva v jezírku, 3.5.2010
Já měl želvy v jezírku celý loňský rok poprve. Bohužel nepřežily tuhou zimu. Jezírko mám 6000l, hloubka 90cm. Přes léto likvidovaly rostlinky v jezírku včetně leknínů (ty padly během 14dní). Jsem z toho vyléčený. Mám ještě želvu doma v akvárku, tak... celý příspěvek >
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 29.4.2010
Nemám na noži téměř žádné lopatky (nejvýš 8 mm zahnutý nůž) a vyhazuje spolehlivě. A je stejný pro sečení i mulčování. Jednu kacířskou otázku: nemáte ten nůž namontován obráceně, lopatkami - zahnutým vyvýšením dolů? Ptám se proto, že můj nůž je velmi... celý příspěvek >
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 21.4.2010
Zkuste jiskru v poloze, kdy motor vysadí. Možná je někde za ta léta provozu proražaný, prasklý kabel nebo uvolněné zapalování nebo špatný vypínač.
Hledám radu jakou rotační sekačku, 14.4.2010
Mě se tedy sekačka nezanáší mokrou trávou, pokud nesekám vysokou trávu. Je to nějaký italský krám s motorem Honda. Má kovový rám vyložený plastem a plastový koš. Ale z toho koše se to mokré špatně vysýpává.
Sekačka Partner P53-500 CMW, 14.4.2010
Tak na 900 m jedině s pojezdem nebo se nadřete jako kůň. Volil bych plastový koš místo látkového. Nezanáší se tolik a lépe se plní. Ze svých zkušeností raději motor Honda, ale ani s B&S neuděláte chybu. 53 cm stačí. Možná budete muset trochu... celý příspěvek >
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 9.4.2010
Pane Pavle při zahradě 1800 m2 je sekačka 47 cm úplně na hranici a má proto nárok po 7 letém provozu na nějakou závadu. K závadám. Píšete, že máte čistý karburátor, potom přeplavování karburátoru může zapříčinit jen netěsnící jehlový ventil nebo... celý příspěvek >
Castrol 4T do BS, 6.4.2010
Domnívám se, že BS i Husqvarna budou mít oleje dražší, než Vaše benzínová pumpa. Dodržte specifikaci, jak Vám radí někdo níž a kupte ten nejlacinější. Není pravda, že do zahradní techniky se dává speciální olej. To je obchodní politika prodejců.
Sběr listí traktůrkem, 12.11.2009
Jde to velmi snadno. Jen v případě zmoklého listí a když nechci sekat na malou výšku, použiji napřed fukar na načechrání.
Jaký benzinový vysavač listí?, 12.11.2009
Chci koupit benzínový vysavač listí. Bohužel jsem žádný neměl v ruce, mám dosud jen elektrický, na kterém mi včera shořel motor. Moje představa je do 5.-7.000 Kč. Prosím o názory, kterým typům, popřípadě značkám se vyhnout nebo na co si dát pozor.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika