Příspěvky uživatele - 96.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 24.5.2009
S tim Mogulem TSF s panem Radkem souhlasim. Mel jsem ho jako doporuceny olej ve svem cinanovi jeste k tomu s pomerem 1:25 a je po trech letech uplne zanesenej karbonem pred tim jsem rok pouzival Castrol TTS a motor byl cisty, jenze pri zarucni oprave... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 24.5.2009
Pokud mate slabost pro cinske vyrobky tak radeji zustante u ABG Vari. Myslim si, ze vami vyhlednute krovinorezy jsou u nas neopravitelne a u ABG mate jistotu zaruky. R.
Jak se zbavit studny, 2.5.2009
Taky tomu moc nerozumim. Pri stoupajicich cenach vody je to vazne poklad. R.
Rider nebo traktor?, 1.5.2009
Pri zpusobu sekani jak jsem popsal 29.4. se kopriv zbavite behem peti let. R.
Jake znacky lozisek jsou nejlepsi?, 1.5.2009
Je to k hnaci hrideli u motokola. R.
Rovnaké, no predsa rozdielne motory, 16.4.2009
Je to jeden a ten samý motor, akorát s novým označením.
Motorová pila husqvarna, 15.4.2009
Tady se řeší HQ, ne váš McCulloch.
Stáří benzinu do pily, 15.4.2009
Takovou obec neznám, asi je to malá obec, kde bydlíte a výraz nikomu nenutím opravdu dodržujete. Jelikož to p. 45.244 taháte do jiných, nesouvisejících témat, tak to vypadá, že Vás tento, výrobci pil a pod. vyřešený problém 1:50 silně deprimuje.... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 15.4.2009
Tak, já jsem zastáncem spotřebovat namísenou směs co nejdříve, max. do 2 měsíců.
Motorová pila husqvarna, 15.4.2009
OK, ale na to zadření motoru jste příspěvek zaměřil, tak jsem to popsal. Ztráta komprese nemusí být jen poškozením dílů, ale také opotřebením pístního kroužku, pístu, válce. U motoru v dobrém stavu výměna p.kroužku stav komprese obnoví.
Vzduchovač na baterie, 31.3.2009
K napajeni by vam treba stacil solarni panel s odpovidajicim vykonem. R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika