Příspěvky uživatele - 242.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zhasínání motoru sekačky po zahřátí, 15.6.2011
neni ucpaný přisávání vzduchu do nádrže? Zkuste sekat s povoleným víčkem. Co to má za motor?
Oprava sekačky, 15.6.2011
Na 100% neví člověk fakt nic :) Ale vzhledem k tomu, že píše že šmejká nůž o šasi, tak na 99% bude pěkně ohnutá hřídel nebo unašeč.
Oprava sekačky, 15.6.2011
Levný servis?  Spíš doporučuju mít hlavní kriterium "pořádný servis". A pak teprve řešit cenu. Důležitý je, co máte za motor. Podle mně to nebude jen nůž, ale rovnou hnutá klika. Ta je zakázaná rovnat z bezpečnostních důvodů. Takže třeba u... celý příspěvek >
Sekání vysoké trávy, 4.6.2011
nojo, jenže nejde říct, paušálně, že bubnovka je lepší. Ve vysoký a hustý trávě se může hltit a trávu šmelcovat... Tam je lepší lišta. Pravda je, že je podtstaně náchylnější na otup. Jako kluk jsem asistoval tátovi s MFkou, ale taky mu nikdy nikdo... celý příspěvek >
Mulčovat, či ne?, 1.6.2011
takových diskusí je tu spousta. Existují samozřejmě důvody pro i proti. Já osobně bych mulčoval. Ta úspora práce by mi za to stála. Nevýhodou je např. že se mohou vytratit některé květinky. mulč sice trávu přihnojí, ale zase trošku zaneřádí... celý příspěvek >
Jak často ostřit řetěz na elektrice, 27.5.2011
jasně. U benzínovky má být oleje tolik, aby po vyjetí benzinu vždy trochu zbylo. Takže po vyjetí olejový náplně je ideální stav.
Nová sekačka, 25.5.2011
zajděte do nejbližší solidní prodejny se servisem a tam se poraďte. Tohle shánění nejlevnějších z nejlevnějších může skončit jen jedním způsobem. Konkrétně tahle co jste vybrala je pro Vás jako ženskou a na malou zahradu absolutně nevhodná. A to se... celý příspěvek >
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 21.5.2011
skutečný variátor myslím tím, že se plynule mění převodový poměr. Ně nějaké odlehčování prokluzem. Na ty Vikingy kouknu - díky.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 21.5.2011
Tak to sme dva :) Pořád hledám sekačku s variátorem (skutečným) a nenašel jsem. Všechno má buď hydro nebo tření (víc způsobů)
Problém s mulčováním, 20.5.2011
je třeba to vyzkoušet v ten samý okamžik na té samé trávě. Soused může mít úplně jinou. No a třeba zjistíte, že ta premium mulčuje líp, no...
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 16.5.2011
4 rychlostní a šneková převodovka se nevylučují
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 15.5.2011
Jo, to ruční řízení variátoru je dobrý. sám si člověk zvolí rychlost. Ale prokluz je o ničem. Kdyby jste někde vychytal další podrobnosti a typy, dejte to sem. Bude to jistě zajímat nejen mně.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 14.5.2011
já pořád nevim, esi chápu správně. Píšete o variátoru. Jaké modely např. máte na mysli? Protože to, že povolim řemen a nechám ho prokluzovat, to neni variátor. Variátor je to, na co jste výše dával ta videa. Čili v závislosti na otáčkách měním... celý příspěvek >
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 14.5.2011
to máte pravdu, variátor je dobrá technologie. Ale napínání a prokluz řemenu u levných sekaček má s variátorem společnýho snad jenom že je tam taky řemen :) Jinak, přemýšlím, jak vůbec může variátor v sekačce pomoct. Vlastně jo, když má co dělat a... celý příspěvek >
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 14.5.2011
díky za vysvětlení - to je jasný, že hydro a variátor je za jiný peníze a taky složitější. Jen si říkám, že asi u příští sekačky ten variabilní pojezd oželím. Myslím si, že to funguje jak říkáte. Protože ten prokluz těžko můžu řídit úplně plynule.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika