Příspěvky uživatele - 132.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání konečků trávy, 5.6.2009
S nedostatečným hnojením mám taky špatné zkušenosti hlavně pokud je trávník vysazen do špatné půdy. U nás jsou těžké jílovité a nedá se s tím moc dělat. Plíseň a mach se objeví velmi rychle. Chtěl bych se zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s hnojením... celý příspěvek >
Jak rychle hynou bakterie, 31.5.2009
Bakterie sice něco vydrží. Na likvidaci amoniaku je třeba aerobů - oxidují ho na dusičnany. Pokud pojdou trvá pár dní než se to vrátí do normy. Anaeroby se možná rozmnoží, ale nebudou likvidovat nejtoxičtější látku pro ryby a tou je amoniak. Aerobní... celý příspěvek >
Levné a kvalitní ponor. čerpadlo, 30.5.2009
Taky by bylo dobré vědět, co pro Vás znamená levné levné...
Žluté skvrny v trávníku, 28.5.2009
Já měl od Wolfa nějaké speciální a hodně drahé hnojivo s dlouhodobým účinkem. Že bych nějak poznal jeho přítomnost v trávníku nelze říct, trávník moc nerostl a tak jsem použil cererit a bylo po problému. Trochu od tématu - používali jste někdo... celý příspěvek >
Žluté skvrny v trávníku, 27.5.2009
Nebylo to špatným rozhozem hnojiva? Jaké hnojivo jste použil?
Hnojivo na trávník, 25.5.2009
To musíte mít solidní vysavač, když to sekačka posbírá. Ono se to nezdá, ale granulky se po první sprše trochu přilepí a nebo zapadnou mezi drn atd. Možné to je, kdyby mezi hnojením a sekáníc nebyla zálivka
Propojení barelů na vodu, 25.5.2009
Můžu se zeptat, jak nejlépe propojit dva barely pokud nejsou zakopané? Řešení pomocí spojených nádob se mi moc nelíbí, protože bych je nesměl úplně vyčerpat a výpusti nemají... Děkuji za radu
Rozbor vody na zalevani zahrady, 24.5.2009
Myslím že to je zbytečné - základní rozbor sleduje obvykle dusitany, dusičnany, železo, tvrdost, pH, mikrobiologii, kondiktivitu, amoniak a myslím že i chlór. Všechno to je pro zahrádku zbytečné pokdu budete zeleninu oplachovat pod vodou. Tvrdost si... celý příspěvek >
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 24.5.2009
Hlavně tam prosím nelejte tu vodu jak je výše v příspěvcích. Znečistíte tím okolní spodní vody. Tu studnu bych nechal být. Prohlubovat ji nemá význam, je to nákladné a navíc studniční voda je studená a tvrdá. Pokud by jste přece jen trval na její... celý příspěvek >
Krovinorez od Hondy, 24.5.2009
Já bych se záměny nebál, přece není takový problém mít doma 2 malé kanystry a jeden velký pro sekačku a křoviňák. Osobně mám doma Dakr s motorem Briggs&Stratton Intec Pro 65, což je 4-takt a pak ten křoviňák Stihl. Nemůžu říct, že by mě to nějak... celý příspěvek >
Krovinorez od Hondy, 23.5.2009
Připojím svoji zkušenost. Pracoval jsem s Hondou UMK 435 E UEET a doma mám Stihl, ale už ani nevím jaký, máme ho tak 8 let a nejsem doma abych zjistil jaký je to přesně model. Honda má minimálně pocitově nižší akceleraci, nesmrdí a benzín se nemusí... celý příspěvek >
Biologická likvidace mandelinek, 23.5.2009
Vegetarián nejsem, ale boužel nemám vhodný typ zahrady na to, abych mohl chovat jakékoukoli drůbež, resp ani na to už nemám tolik času - stíhám tak tak zeleninu, navíc mám ještě sady a tam je nutné se starat o stromy a sekat trávu atd. Ale překvapuje... celý příspěvek >
Biologická likvidace mandelinek, 23.5.2009
To by mi nějak extra nevadilo, i kdyby to trvalo třeba 2 týdny. Mám tu mandelinky nonstop snad celý rok, protože soused pěstuje na jednom místě brambory tak, že je je vysadí a nechá je růst bez jakékoli péče - nestříka, neokope, nesbírá - je to banka... celý příspěvek >
Biologická likvidace mandelinek, 22.5.2009
Dobrý den, četl jsem o biologivké likvidaci mandelinek pomocí slunéček či ploštic, případně i nějakými houbami. Existuje nějaký přípravek, který obsahuje vajíčka nebo larvy (nevyznám se, nevím zda je to technicky možné) a nebo přípravek s obsahem... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 22.5.2009
Je opravdu dobré sekat trávu večer? Slyšel jsem, že se to obecně doporučuje, ale je to jen fáma, která se pořád opakuje. Prý je lepší zavlažovat v časných ranních hodinách, aby na listech trávy nezůstávaly kapičky přes noc, kdy ho to oslabuje, hlavně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika