Příspěvky uživatele - 187.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat zlatý déšť?, 9.9.2009
Dle mých zkušeností se ořezání nemusíte vůbec obávat. Je to nenáročný keř. Já jsem potřebovala zmladit starší keře. tak jsem je na jaře ořezala asi 20 cm od země - i starší silné větve a krásně obrašily novými výhony. Je pravda, že první rok... celý příspěvek >
Lečo, 8.9.2009
S tím vkládáním rovnou do sklenic moc nesouhlasím. Paprika se musí podusit, aby nebyla tvrdá. Ale hlavně lečo vařím tak dlouho, aby se ze směsi částečně odpařila voda z rajčat. Pokud to neuděláte, v leču na talíři stojí voda a to celé naší... celý příspěvek >
Zpracování kořeninové papriky, 8.9.2009
Já si domácí papriku nemohu vanachválit, guláš je z ní mnohem výraznější, než z kupované. A i barva se mi nezdá nijak bledá. Papričky suším v sušičče a melu v nádobě s noži, která je součástí některých ponorných mixérů. 
Ibišek s obrovskými květy, 4.9.2009
Mám ho na zahradě, na zimu zastřihnu na 10-15 cm, přikreju listím a chvojím a v pohodě přezimuje. Letos se mi přes zimu u jednoho dokonce ulomili nadzemní části a v pohodě vyrazil. Pozor, ze země na jaře vyráží hodně pozdě, koncem dubna až v... celý příspěvek >
Lilek jasmínokvětý, 17.8.2009
Já tuto rostlinu množím řízky jako muškáty právě touto dobou, zakořenění se mi daří dobře.
Sundavillea Red - pěstování, 6.8.2009
Já řízkuji tuto nádhernou kytičku koncem srpna společně s pelargoniemi. Řízky namáčím do stimulátoru a zapíchnu do substrátu na balkonové rostliny. Do zimy stačí zakořenit a na další sezonu mám vystaráno.
Sundavillea Red - pěstování, 10.6.2009 Obsahuje fotku
Pro inspiraci přikládám kombinaci červená Sundavillea s bílou kytkou.
Zasychání sazenic jahodníku, 26.5.2009
Mám krásné jahodníky, bohužel několik sazenic uvadlo, jako by něco poškodilo kořeny. Suchem to není, vláhy mají dostatek. Jakmile zaschlou sazenici vytáhnu, má rezavé kořeny. Co je to za nemoc či škůdce a jak mohu pomoci proti dalšímu šíření?? Děkuji... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 21.5.2009
Nemám v tom naprosto jasno, ale z vlastní zkušenosti myslím, že jsou zřejmě různé druhy Mochyní. Pěstuji je ze svých semínek již dlouho jako letničku, kterou seji koncem ledna, plody nám moc chutnají. Asi před čtyřmi roky jsem chtěla pro změnu zkusit... celý příspěvek >
Rostliny proti komárům?, 21.5.2009
Letos jsem si zakoupila muškát, který má svou vůní odpuzovat komáry. Bohužel jsem zatím neměla příležitost jeho účinky vyzkoušet. Jakmile budu vědět něco bližšího, dám vědět. Přesto vkládám příspěvek již nyní, aby jste měli v případě zájmu... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 4.5.2009
Začátkem roku jsem si objednala rostlinky, hlavně fuchsie od firmy PETRO Mělník. Po přečtení příspěvků jsem měla obavy a zvažovala, zda nemám objednávku zrušit. Objednávku jsem naštěstí nezrušila a koncem dubna obdržela zásilku. Rostlinky byly... celý příspěvek >
clemantisy - jak množit, 7.3.2008
Ještě jsem to nezkoušela, ale koupila jsem si knihu, kde uvádí, že Clematis lze množit hřížením. Nejlepší je do země vpravit květináč, výhon ohnout a v místě květináče zahrnout zeminou. Během sezony by měl zakořenit. V knize uvádí, že na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika