Příspěvky uživatele - 142.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Trochu jste me pane chalupari svymi znalostmi zklamal. Pouze minimalni mnozstvi E-cek je zdravi neskodnych viz. prispevek vys. Zkuste zapatrat co je napr. E- 102, 104, 110, 122-124... 944, 952, 954. To jsem vypsal pouze zacatek a konec skaly latek s... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 20.5.2009
Nemam nic proti znacce Stihl, ale stale nemohu pochopit proc u sveho ctyrtaktu pouzili nejvetsi nevyhodu dvoutaktu, tedy spalovani oleje. Pritom jiz dva vyrobci uspesne vytvorili bezproblemove minictyrtakty. Omlouvam se jestli jsem zase podrazdil... celý příspěvek >
Homelite 4016, 3.5.2009
Me takhle blbnul starej Jonsered. Proste se uvolnoval karburator a salo to falesny vzduch. Stacilo dotahnout sroubky. R.
Sekačka Honda nebo Stiga, 23.3.2009
Se sousedem mame stejny motor B&S, ale ja nemam rucni regulaci otacek. Jak jsem to subjektivne porovnaval tak zelva ma stejne otacky jako muj motor bez regulace a ja se zberem travy problem nemam. R.
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
Tak to vidite! Ten clanek byl v jednom velice znamem casopisu. Tu dekarbonizaci doporucuje "zkuseny servisman zemedelske, lesnicke a zahradni mechanizace". R.
Rotační sekačka, která zvládne vyšší trávu, 3.3.2009
Jelikoz bude mit sekacka vice uzivatelu predpokladam, ze provoz a udrzba nebudou nijak valne. Doporucuji vam silnou, jednoduchou, robustni jednorychlostni sekacku se zaberem 47cm a prodlouzenou zarukou. V tomto cenovem limitu mate dobry vyber.... celý příspěvek >
Skládací křovinořez, 7.1.2009
Pane Radku mohl by jste mi prosim napsat, jake jsou caste zavady u te HQ. Nemam v umyslu si koupit zrovna tento krovinorez, ale ten motor me zajima. Mozna se budete smat, ale je to na motokolo. Jeste by me zajimalo, jestli se v teto tride standartne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika