Příspěvky uživatele - 166.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký druh slepic vybrat, 17.5.2018
milý pane, za 5 dní se to určitě nenaučí ani všechno žrát, každý rok si bereme slepice co jsou rok po snášce z velkochovů a vždy se naučí vše, i spát na rahýnkách ažrát vše ostatní, jen to chvíli trvá, byly rok zavřené v klecích, tak si musí prostě... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 23.9.2016 Obsahuje fotku
Pevné plody s hroznem uvnitř.
Co je to za rostlinu?, 23.9.2016 Obsahuje fotku
Drobné květy
Co je to za rostlinu?, 23.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás o radu co je to za rostlinu co mi roste na zahradě. Děkuji moc
Kočka na zahradě, 22.1.2010
Milý, milá pane, paní  (chytrý, chytrá), Vycházím jen z toho co napsala předchozí přispěvatelka, tj. nerozporoval jsem nic jiného než zavádějící, nepřesnou, až lživou část o chorobách. Je úsměvné, že zde podáváte výklad toho, co přispěvatelka... celý příspěvek >
Jakou elektrickou pilu?, 15.1.2010
Mohu jen potvrdit, osobně vlastním (zatím jen od podzimu) Dolmar 2140, motor v ose je opravdu skvělá věc, před tím jsem měl Narexku, též se 40 cm lištou, a až na občasné potíže s čerpadlem oleje jsem si nestěžoval. S Dolmarkou se mi ale pracuje o... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 31.7.2009
Zajeďte do zahradnictví a kupte pár velkých pytlů rašeliny! Téma se zde probralo opakovaně, hrabanka je nejistota, rašelina jistota. Téma se zde probralo tolikrát, že stačí pouze hledat a číst.
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 31.7.2009
Přesně tak!
Nápady na levné fólie, kamienkova, 31.7.2009
Mno pepíno, skutečně zde neplatí triviální aritmetika, "dám to třikrát, třikrát déle to vydrží". Čtu příspěvky a říkám si "každý svého štěstí strůjcem". Podotýkám, že jsem v jiné již proběhlé diskusi s panem Hrkalem dlouho... celý příspěvek >
Japonská střecha, 31.7.2009
prosurfujte Web googlem, hledejte texty v angličtině. Na amerických webech byste měl najít velké množství informací. Před pár lety jsem se k tématu dostal sekundárně a samotného mne překvapila záplava informací. Hledejte samozřejmě s anglickými... celý příspěvek >
Ještě jednou základ pod domek, 30.7.2009
Osobně také doporučuji na prvním místě suť prostě zlikvidovat odvozem na skládku, nicméně u základů tohoto typu, bude -li armován a beton poctivý bymělo snad dojít k problémům. Kamenivo je samozřejmě ideálním materiálem. K diskusi ale je sám fakt,... celý příspěvek >
Ještě jednou základ pod domek, 30.7.2009
Objednal bych kontejner a nepotřebné hrůznosti nechal odvést.. železobetonovou desku byste měl podsypat štěrkem. Nicméně, osobně podkládám tuto práci za poněkud zbytnou. Pokud toužíte po betonových základech, zvažte vytvoření základových pásů,... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 24.7.2009
Poměry písku a hlíny, které uvádíte jsou zcela nevyhovující. Jakýkoli písek opravdu není vhodný, výsledek může být u nevhodného písku horší než před aplikací. V lepším případě bude stav jako před "pískováním". Například aerifikaci... celý příspěvek >
Zklamani z Bofixu?, 24.7.2009
nejdříve za týden, deset dní
Kanadská borůvka, 24.7.2009
Nevím Josefe, borůvek mám několik, první dvě jsem kupoval vzrostlé, dovezla je dodávka, každou vykládali tři lidé, kus stál 2500 a 3000 korun. Takže mnohaleté (v době nákupu měly průměr 1,5m, dnes jsou zhruba dvoumetrové, ale mnohem mohutnější a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika