Příspěvky uživatele - 2.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 2.5.2010
Tak jsem vámi doporučený nůž našel, nejbližší prodejce ho i má, tak doufám že poznám rozdíl od původního(v praxi)
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 1.5.2010
Děkuji za radu..
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 30.4.2010
Chlapi nehádejte se tu kuli tomu, tisíc lidí tisíc názorů.Jsem rád že jste mi poradily za to děkuji.Pokusím se sehnat nějaký jiný nůž na mého speciálního servisáka z vysoka kakám.! Takže ještě jednou děkuji pak podám info.
Stiga Turbo Combi 53 S (koš), 29.4.2010
tak konkrétně muj servisák mi řekl že na tuto sekačku se jiný nůž koupit nedá že stiga má nízkou hlučnost a kuli normám zůstala u kombi nože že umí vše ikdyž ne na 100proc ale je potichý.A jiné nože že stahly s prodeje, nehledě na to že bych mohl... celý příspěvek >
Vector VLV 55 díly?, 7.4.2010
Díky, taky se obávám nemůžu nic sehnat a obchodníci leckdy ani neví o co jde..
Vector VLV 55 díly?, 7.4.2010
pardon je to XL/C 5.5 jak jsem pročítal fórum tak mě to zmátlo
Vector VLV 55 díly?, 7.4.2010
Poradí prosím někdo kde nakoupit díly na tento motor?nemohu nic najít
Sekačka Brill, Stiga nebo Alko? Poraďte, 28.3.2010
Taky radím Stigu osobně bych se ale poohlédl po stize s motorem Honda. Honza 
Čím to?, 27.3.2010
Předloni zasazené sazenice jahod mi loni nekvetly, tudíž nerodily.Letos díky kupám sněhu vypadají bídně, ale začínají obrůstat.Co teď, abych se dočkala květů a úrody? Záhon je na jihozápad, zalévám podle potřeby, pod sazenicemi je černá fólie, škůdců... celý příspěvek >
Poraďte: Honda, Stiga nebo YardMan?, 26.3.2010
Dobrý den, výběr si myslím máte dobrý už od počátku, všechny tyhle stroje jsou dobré už jen proto že užívají motory Honda! Honda jako taková je velice kvalitní sekačka ovšem s malinko vyšší pořizující cenou. Stiga není až tak známá, ale v podvědomí... celý příspěvek >
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 19.3.2010
Myslíte, že raději Hondu s motorem 4,5 kw nebo raději Stigu s BS motorem ale 5,5 kW, o stejné šíři záběru cca 48 cm?
Sekačka z OBI, 28.1.2010
Dnes jsem prohlížel sekačky v OBI. Mají akci slevy až 40%.  Sekačka MTD s motorem Kawasaki nebo velmi podobná(název neznámý) s motorem BaS 650. Cena 7990,- záběr 53 cm. Zdál by se to dobrý kup? Nebo je lepší si připlatit za značkové? Ivan.
Srovnání sekaček, 12.1.2010
PS: Ta velká zadní kola měla výhodu, že se dal dobře sekat neudržovaný trávník v hrbolatém terénu. Mám obavu, abych si s klasickými malými kolečky nenaběhl...
Srovnání sekaček, 1.1.2010
Sekám 1x za 14 až 21 dní, jak stíhám. Sekačka, co jsem měl dříve MTD náhon na přední kola. Velká kola vzadu. Ulomila se ojnice. Před tím 2x rovnaná hřídel. Vydržela jen 4 roky. I šásko bylo už prorezlé. Je fakt, že jsem ji nijak nevymýval, jen... celý příspěvek >
Srovnání sekaček, 1.1.2010
Centimetr sem či tam... Potřebuji se vyhýbat stromkům, keřům, záhonům. Mám obavu, nejsou-li sekačky o záběru 53 o dost těžší a tím i horší manipulace. Je fakt, že dotěď jsem sekal pouze se záběrem 48 a někdy jsem nemohl využít celé šíře z důvodu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika