Příspěvky uživatele - 106.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosačka Palson, 24.4.2015
I já jsem si koupil před rokem sekačku (Palson),ale dorazila sekačka Elite a bez návodu. První dojem byl dobrý pokud jste sekačku nezastavily, nešla nastartovat když byla zahřáta. Ted řeším problém po zimě, že ji nemůžu nastartovat a prodejce si mě... celý příspěvek >
Jak zakryt černou folii?, 20.2.2010 Obsahuje fotku
kdyby to náhodou nešlo tak  zde
Jak zakryt černou folii?, 20.2.2010
zdravím všechy, už jsem o tom jednou psal v nějakém příspěvku na okraje jezírka, já jsem použil černou geotextilii kerá se používá v zahradnictví. Tím jsem docílil, že není vydět popřehýbaná fólie na okraji a taky za nějaký čas se udělala na ty... celý příspěvek >
Kdo nebo co mi žere plovoucí rostliny, 23.7.2009
Tak to já jsem měl ten samý prolém s hyacintama a jednou širokolistou rostlinou (název nevím),zustali z ní jenom stonky, tak jsem na radu kamaráda jim dal hlávku salátu. Do rána zustal jen koštál, tak že obden jim ke krmení uváži jeden... celý příspěvek >
Pískovaná fólie, 24.6.2009
nějaký fotky mám na   http://mattonizn.rajce.idnes.cz/jezirko/ ale nevým jestli z toho něco uvydíte chtělo by to detajlnější záběr jak je to pod hladinou. jsou to fotky z budování jezírka a  kořenový čističky .
Pískovaná fólie, 24.6.2009
určitě by se něco našlo, ale nemám konkreetně vyfocenej ten břeh tak něco pořídím a pošlu. Pavel
Pískovaná fólie, 23.6.2009 Obsahuje fotku
já jsem na kraje jezírka, aby nebyla vydět překládaná folie natáhl černou netkanou textilii.Vrchní kraj jsem zatěžkal kameny a spodní zasypal oblázky. Po třech měsících se začala na textilii tvořit řasa a dneska není ani vydět přes rostliny že... celý příspěvek >
Kořenová čistička, 26.5.2009 Obsahuje fotku
Takže zpět ke kořenové čističce, ty hyacinty už mám vysázeny tak týden a už začinají mít odnože, tak jestli porostou tak rychle tak teď tak kořenovka bude zarostlá během krátké chvilky. Jinak v ty kořenovce mám hyacinty jenom na okraji jezírka aby mi... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie, kamienkova, 15.5.2009
Mám známého který má jezírko udělaný ze zakrývací folie s oky (taková ta modrá co se prodává v marketech od 100,-). Má tuto folii danou nadvakrát a jezírko má už šestým rokem a zatím mu drží pohromadě. Je zajímavé že když s touto plachtou něco... celý příspěvek >
Výroba skimmeru, 12.5.2009
Mám obavu s tím bazénovým filtem, protože je vlastně zatopený a je pod úrovní hladiny vody v bazénu a jestli náhodou jenom nefunguje jako na koloběhu vody. Tím myslím aby byl dostatečný tlak na výpusti a protlačil mě to přes hrubý filtr zpět na... celý příspěvek >
Výroba skimmeru, 12.5.2009
Zatím čekám na zapůjčení filtru od nadzemního bazénu, který bych naten skimer zapojil. Aby byl větší průtok tak chci zkusit vyndat filtrační vložku, která by se stejně za pár minut ucpala.Jestli to bude fungovat tak bych si až potom koupil filtr... celý příspěvek >
Kořenová čistička, 10.5.2009
U nás v... maxu je maj teda za 129,- jsou pěkný, tak nevým co mi za těch 30,- pošlou za chcípáčky, ale...  Jinak bych měl dotaz ohledně těch hyacintu jestli je má někdo v kořenovce, a jestli mu plavou na vodě nebo má kořeny zahrabany ve štěrku.... celý příspěvek >
Kořenová čistička, 6.5.2009
Tak že beru rejč a jdu naten rákos asi hned :-)
Kořenová čistička, 6.5.2009
mám jich objednáno 8,ale jak bude velikej tok to jsu teda zvědav. S tím přezimováním každy píše bez problému, ale jak vydím tak s tím bude asi problém. To samé asi je i s tím množením, jinak na obrázcích jsou ty hyacinty pěkné, ale co by člověk... celý příspěvek >
Výroba skimmeru, 6.5.2009 Obsahuje fotku
V diskuzi na téma skimmer svépomocí jsem psal, že jsem si ho udělal z nadzemního bazénu, ikdyž ta přívodní trubka má jen 40 mm ale ke sbírání svinstva z hladiny mi to stačí.Pavel
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika