Příspěvky uživatele - 8.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari, 15.5.2009
Mám motor GCV 160
Vari, 15.5.2009
P.S tak jak tady celý odpoledne čtu tak jste dost dobrej machr na vari a terru   poprosil bych tedy vás jako odborníka :  jak je to z tím měřením oleje u motoru honda   měřit při vytučený měrce nebo zašroubovat a... celý příspěvek >
Technika orby, 15.5.2009
Tak jo      děkuji všem
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 13.5.2009
Taky mám 484 a jsem velice spokojenej   měl jsem možnost ozkoušet ještě 4 značky ale na tu TDL nedám dobustit tam u těch to byl pochod smrti ha ha
Vari, 13.5.2009
Zdravím   tak jsem koupil sestavu Vari z motorem 160 pěkně to funguje   ale zjistil jsem že mě začal na motoru po levé straně (ve směru jízdy) na zadním rohu začal prokapávat olej  je tam taková páčka spojená z... celý příspěvek >
Vari nebo Agzat, 25.4.2009
Nazdárek   tak jsem se dneska dozvěděl jaký je v těch převodovkách rozdíl?   ta červená je hoby (levné ložiska a olej a je na menší zatížení) a ta černá je profi a kvalitnější a snad dokonce i dělaná někde u nás
Vari nebo Agzat, 24.4.2009
Prosím ještě o jedno jakej je rozdíl v převodovce která je červená nebo černá se stejným označením?
Vari nebo Agzat, 23.4.2009
Nazdárek   na větší zahradu tak mám traktor ale potřebuji něco na malou kde je zelenina atd.  tam se mě traktor nevejde   no uvažuji že bych to pořídil nový ale nevím jestli je lepší vari nebo agzat ostatní jsem zamítl agzat... celý příspěvek >
Vari nebo Agzat, 23.4.2009
Zdravím    chtěl bych pořídit malotraktor ale nevím si radu??? vari nebo agzat???  poradte mě dík
Lis na ovoce, 8.3.2009
Dobrý den chtěl bych koupit hydraulický lis na jablka poradte mě   děkuji
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 15.6.2008
kdysi se to dělalo, klíny z tvrdýho dřeva řádně vyschlého do spáry, a polejvat vodou, klíny nabobtnají a kámen roztrhnou.jako nouzovku bych to prubnul
vanda, 20.3.2008
Děkuji moc za odpověď, která potěšila. Uvažujeme totiž o koupi stromku.
vanda, 18.3.2008
Můžete mi něco napsat o odrůdě Vanda? Jde mi o chuť a rezistenci.
Odrůda Vitos, Fantazia, 16.3.2008
Děkuji moc za odpověď. Nemůžete mi, prosím, poradit, kde je na Vysočině nějaká školka (pokud to není reklama, snad ne). Nepodařilo se mi totiž žádnou najít. A s Vitosem máte pravdu, je to tak. Jen tyto odrůdy nemůžeme sehnat. A myslíte, že jsou... celý příspěvek >
Odrůda Vitos, Fantazia, 15.3.2008
Dobrý den, maminka by si chtěla dát do své zahrádky jabloň - Vitos nebo Fantazii. Poraďte, prosím, kde ji sehnat. Jsme z okresu Žďár nad Sázavou. Děkuji moc.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika