Příspěvky uživatele - 30.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na potkany na zahradě, 4.8.2009
Zdravím mě se osvečil nápad od kolegy misku z jedem a vedle ještě jednu a v ní trochu fridexu na zapití a jdou rovno ro ráje
Rotavátor, 29.5.2009
Zdravím o jaký rotavátor se jedná???
Vari, 14.5.2009
Tak taky mě to připadá celkem (tak nějak)ale zaráží mě to že to je na novým motoru kterej skoro nic nensjel asi 5 km
Technika orby, 14.5.2009
Jo tak snad to nějak zvládnu   mám pluh obracák a je uplně nový zem je tak středně těžká   pluh nastavím na rovině tak aby radlice seděla pěkně rovně a po první brázdě to musím nastavit znova do rozpluhy tak aby opět seděla pěkně... celý příspěvek >
Vari, 14.5.2009
Jo jo určitě zájem má dík zejtra
Technika orby, 14.5.2009
Dobrý den      pane J.S chtěl bych vás poprosit o fotku jak máte nastevenej pluh na těch šroubech jak s seřizuje jedná se mě hlavně o pokud možno fotku kde by byly vydět aspoň trošku míry jak máte ty šrouby... celý příspěvek >
Vari, 14.5.2009
P.S Jo jo to je přesně ono jak je to na tom obrázku    Ale co stím??
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika